Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX TÝŽDEŇ: Bolt Mobility zmizol zo zemského povrchu

TECHBOX TÝŽDEŇ: Bolt Mobility zmizol zo zemského povrchu
Zdroj | Bolt Mobility
TECHBOX
TECHBOX TÝŽDEŇ: Bolt Mobility zmizol zo zemského povrchu
Zdroj | Bolt Mobility
Zdroj | Bolt Mobility

Aj dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Už tradične ho nahrali Lissett a Richard, v 34. epizóde pre vás vybrali zaujímavosti zo sveta technologických noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, BreakerAnchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

Obsah pokračuje pod reklamou

Pod firmou Bolt Mobility sa zľahla zem, v mestách nechala stovky e-bicyklov. Stají za ňou olympijský medailista Usian Bolt. Aj keď má prakticky rovnaký názov, spoločnosť Bolt Mobility nemá nič spoločné s estónskou spoločnosťou Bolt, ktorá prevádzkuje zdieľané jazdy a službu pre zdieľané kolobežky i na Slovensku.

Xiaomi začína na našom trhu ponúkať dve novinky – Smart dávkovač krmiva a Smart napájaciu fontánu. Disponujú viacerými praktickými funkciami a ich cena jena prijateľnej úrovni.

Netflix pracuje na novej verzii predplatného, ktorá by bola dostupnejšia, no bude mať reklamy. Tie nebude možné preskočiť, nakoľko zobrazenie reklamy je to, čo bude Netflixu generovať príjem.

Moderné smart hodinky už toho vedia skutočne veľa, najmä o našom zdraví. Jednou z užitočných funkcií je meranie spánkového cyklu. Ako toto zariadenie vie ovplyvniť náš spánok a môže mu aj škodiť?

Nový školský rok sa nezadržateľne blíži a hneď po ňom aj nový semester na vysokých školách. Ak sa chystáte na školu, v ktorej budete pracovať s videami, fotografiami, náročnými programami či 3D grafikou, v batohu vám nesmie chýbať ani notebook s dostatočným výkonom. Máme pre vás 4 tipy.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. V najnovšej epizóde sa rozprávame s Janou Škovirovou, ktorá je produktovou vlastníčkou chatbota Adama. Ten oslávil včera (20. 8.) svoje 3. narodeniny.

Viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?