Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX.sk čítalo takmer 3,5 milióna ľudí, otvorili vyše 10 miliónov stránok!

TECHBOX.sk čítalo takmer 3,5 milióna ľudí, otvorili vyše 10 miliónov stránok!
Zdroj | Firmbee | Pixabay
Števo Porubský
TECHBOX.sk čítalo takmer 3,5 milióna ľudí, otvorili vyše 10 miliónov stránok!
Zdroj | Firmbee | Pixabay
Zdroj | Firmbee | Pixabay

Rok 2021 patril síce medzi tie najhoršie v histórii ľudstva, no udialo sa v ňom aj nespočetné množstvo pozitívnych vecí. Jednou z nich je aj rast portálu TECHBOX.sk, ktorý v roku 2021 zaznamenal množstvo rekordov. Okrem prekonania hranice 600 000 unikátnych návštevníkov v priebehu jedného mesiaca dosiahol aj celoročné rekordy.

Zdroj | Apple

TECHBOX.sk v roku 2021 pokoril niekoľko rekordov. Medzi tie najväčšie patrí určite prekročenie hranice 600 000 unikátnych návštevníkov za mesiac. Tento rekord padol v marci. Hoci odvtedy sa ho prekonať už nepodarilo, každý mesiac v roku sme rástli.

Pozrite si

TECHBOX.sk už číta viac ako 600 000 ľudí!

Koniec roka ukázal veľmi slušný viac ako 14-percentný rast. Celkovo tak za celý rok 2021 si TECHBOX.sk otvorilo úctyhodných 3,408 milióna unikátnych návštevníkov.

Tí si v priebehu roka otvorili viac ako 10 000 000 stránok, čo predstavuje v priemere takmer 3 rôzne stránky na jedného návštevníka. A keďže sa u nás obrázky v galériách nepočítajú ako samostatné stránky, každý z vás,. návštevníkov TECHBOX.sk si počas roka otvoril v priemere takmer 3 rôzne články.

Drvivá väčšina návštevníkov bola pritom zo Slovenska (88,76 %).

Veľmi nás teší, že viac ako 45 % z našich čitateľov sú ženy (pred rokom tvorili necelých 40 %). Hoci sme technologický portál, píšeme pre všetkých. Z tohto pomeru je jasne vidieť, že technológie už nie sú iba mužskou devízou a zaujímajú sa o ne aj ženy.

Rovnako nás teší, že najväčšiu skupinu čitateľov tvoria ľudia v produktívnom veku od 25 do 54 rokov, a to presne 58,45 %. Z grafu je však vidieť, že naše články oslovujú čoraz viac aj starších ľudí, nad 55 rokov, ktorí však stále chcú byť v obraze.

Pre zaujímavosť, viac ako 66 % návštevníkov chodilo počas roka 2021 na TECHBOX.sk z mobilného zariadenia. Medziročne je to nárast o 6 percentuálnych bodov. Naopak, počet návštev z desktopu, teda aj notebooku, klesol o viac ako 5 pecentuálnych bodov.

Mimochodom…

V roku 2021 sme pre vás napísali 2 990 článkov!

Otestovali viac ako 130 produktov.

Napísali vyše 960 tém a tematických článkov.

Vydali vyše 6 000 Rýchlych správ.

Spustili úspešnú rubriku so zľavami TECH DEALS.

Natočili 46 videí.

A otestovali naraz 5 robotických vysávačov s mopom do 400 €.

 

V mene celej redakcie vám ďakujem za každú vašu návštevu, všetky vaše komentáre (ak boli k veci), všetky podnety i tipy. Už teraz sa tešíme na rok 2022 hneď z viacerých dôvodov. Okrem toho, že by mohla zmiznúť pandémia, už niekoľko mesiacov pripravuje niečo, čo tu ešte nebolo…