TECHBOX roka 2015: Predstavujeme Jabra Sport Coach

ZDROJ | Jabra

Rovnako ako po minulé roky aj tento môžete v ankete TECHBOX roka 2015 hlasovať za tie najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov. Je samozrejmosťou, že len vy, používatelia, ktorí sa s produktami a službami stretávate a používate ich deň čo deň, môžete rozhodnúť o víťazoch v jednej z ôsmich kategórií. Ani tento rok nechýba obľúbená kategória inovácia, v ktorej nájdete šesť produktov. Každý jeden z nich priniesol tento rok niečo nové. Medzi nominovanými produktami nechýbajú ani slúchadlá Jabra Sport Coach a my si ich teraz predstavíme.

Jabra Sport Coach

Nie je žiadnym tajomstvom, že k športu sa jednoducho kvalitná hudba hodí. Ak vám počas výkonov v ušiach znejú tóny energetickej hudby, hneď sa vám bude trénovať ľahšie. Počúvanie hudby je ešte príjemnejšie ak vám pri športe neprekážajú káble. Slúchadlá Jabra Sport Coach sú aj preto veľmi vhodným partnerom na ceste za lepšími výkonmi. K smartfónu ich totiž pripojíte pomocou technológie Bluetooth. Okrem toho sa môžete tešiť nielen na odolnosť voči vplyvom počasia a potu, ktorého nebude pri náročných tréningoch málo, ale aj na dokonalé nosenie. Nestane sa vám, že by vám slúchadlá počas aktívneho tréningu vypadli.

https://youtu.be/T6jZLQ1lVLo

To v čom však spočíva skutočná inovácia slúchadiel Jabra Sport Coach je integrácia pohybového senzora TrackFit. Vďaka nemu si z tréningu neodnesiete len dobrý pocit, že ste pre seba niečo urobili, ale aj detailné informácie o tom absolvovanej vzdialenosti, tempe, kadencii a samozrejme aj o tom, o koľko kalórii ste po tréningu ľahší. Ak navyše vo svojom smartfóne budete mať nainštalovanú aplikáciu Jabra SPORT Life, získate tak osobného trénera, ktorý vás bude motivovať ešte viac ako hudba samotná.

tbroka2015_jabra

Slúchadlá Jabra Sport Coach pritom nezabúdajú ani na základnú funkciu, ktorou je v prípade slúchadiel reprodukcia hudby. Tešiť sa môžete na kvalitnú hudbu postavenú na technológii Dolby Sound Enhancement.

Ak chcete pokrok a inovácie, ktoré slúchadlá Jabra Sport Coach prinášajú podporiť v kategórii INOVÁCIA ankety TECHBOX roka 2015, hlasujte v ankete a možno vyhráte jednu zo štyroch špičkových cien.

Komentáre k článku