Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX roka 2015: Predstavujeme Aplikáciu Tatra banka

TECHBOX roka 2015: Predstavujeme Aplikáciu Tatra banka
Zdroj | Tatra banka
PR článok
TECHBOX roka 2015: Predstavujeme Aplikáciu Tatra banka
Zdroj | Tatra banka
Zdroj | Tatra banka

V ankete TECHBOX roka 2015 môžete hlasovať za najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov. Len a len vy, používatelia, ktorí sa s produktami a službami stretávate a používate ich deň čo deň, rozhodnete o víťazoch v jednej z ôsmich kategórií. Novinkou roka 2015 je kategória BANKOVÁ APLIKÁCIA, v ktorej je nominovaná aj Aplikácia Tatra banka, ktorú si teraz bližšie predstavíme.

Aplikácia Tatra banka

Tatra banka prináša inovácie, vďaka ktorým je Aplikácia Tatra banka neustále o krok vpred. Ako prvá banková aplikácia na Slovensku priniesla aj optimalizáciu pre inteligentné hodinky. Jednoducho si môžete skontrolovať zostatok na účte či zoznam posledných platieb cez Apple Watch alebo hodinky s operačným systémom Android Wear. Zaujímavou funkciou Aplikácie Tatra banka sú aj Push notifikácie. Tie vás upozornia na novú správu v aplikácii Tatra banka alebo Internet bankingu, napríklad o nezrealizovaní platobného či trvalého príkazu, o rôznych zmenách na účte či výstrahách, ktorými sa vás banka snaží ochrániť, napríklad v prípade hrozby phisingu.

Moderné a prehľadné prostredie je základom pre pohodlnú prácu s aplikáciou. Interaktívne grafy vám umožňujú zistiť bližšie informácie o hodnotách zobrazených v detaile bežného účtu alebo kurzu. Poteší vás aj beh aplikácie na pozadí, vy tak máte možnosť vyjsť z aplikácie a do 2 minút sa vrátiť bez ďalšieho prihlásenia. To sa hodí napríklad pri kopírovaní údajov pre realizáciu platby, ako sú napríklad variabilné symboly, čísla účtov a podobne.

Absolútnou vychytávkou Aplikácie Tatra banka je možnosť výberu z bankomatu mobilom. Ak sa rozhodnete vybrať hotovosť z bankomatu pomocou svojho smartfónu, postačí ak si po spustení aplikácie vo vašom smartfóne vyberiete službu výber z bankomatu. Následne si zvolíte požadovanú sumu a zadáte šesťmiestny kód z aplikácie priamo do bankomatu. A je to! Skutočne to je takto jednoduché. Kód je jednorázový a platný 20 minút.

Aplikácia Tatra banka je dostupná pre najrozšírenejšie operačné systémy Android a iOS. Dokonca nechýba podpora zariadení s Windows Phone a BlackBerry, tie však neobsahujú všetky funkcie, tak ako aplikácie pre Android a iOS.

Ak chcete Aplikáciu Tatra banka podporiť v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA ankety TECHBOX roka 2015, hlasujte v ankete a vyhrajte jednu zo štyroch špičkových cien.