Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TECHBOX podcast: Nielen Samsungom je svet technológií živý

TECHBOX podcast: Nielen Samsungom je svet technológií živý
TECHBOX
TECHBOX podcast: Nielen Samsungom je svet technológií živý

Dnes si môžete vypočuť už 33. tohoročný podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. V novej epizóde pre vás pripravili zaujímavosti zo sveta technologických noviniek Lissett a Richard.

TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali náročný týždeň a nestihli ste si prečítať naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo vo všeobecnosti radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej používate.

Obsah pokračuje pod reklamou

V stredu sme boli svedkami eventu Unpacked od Samusngu. Určite ste zaregistrovali, čo tento gigant predstavil. Opakovanie je však matka múdrosti, preto sme pripravili krátke zhrnutie novinok juhokórejského producenta. Zariadeniam Galaxy Z Fold4, Z Flip4, Watch5 a Buds2 Pro sme venovali priestor vo viacerých článkoch.

Xiaomi si nezľaklo, že ostane v tieni Samsungu. Pochválilo sa humanoidným robotom, ale i skladacím smartfónom MIX Fold 2, ktorý chce byť veľkou konkurenciou Galaxy Z Fold4.

Už vás nebaví zvyšovanie cien benzínu, ale elektromobily na Slovensku sú príšerne drahé? Povieme vám postup, ako si ho dokážete kúpiť v zahraničí a čo to obnáša.

Zamysleli ste sa nad tým, koľko elektriny „žerie“ herný PC, notebook, smart TV či Wi-Fi router? My áno, výsledky nás prekvapili.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Pripomíname, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.