Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Zažite TECHBOX ID.4 GTX Roadshow už dnes v Banskej Bystrici. Prídete?

Zažite TECHBOX ID.4 GTX Roadshow už dnes v Banskej Bystrici. Prídete?
TECHBOX
Zažite TECHBOX ID.4 GTX Roadshow už dnes v Banskej Bystrici. Prídete?

Príďte už dnes do Banskej Bystrice, ukážeme vám špičkový plne elektrický VW ID.4 GTX s pohonom všetkých kolies. Podelíme sa s vami nielen o zážitky z našej cesty do chorvátskeho Umagu, ale ukážeme vám ako sa novinka nabíja, ako jazdí a aké má TECH vychytávky. Navyše máme pre vás darčeky.

Ak ste nadšencom elektromobility, ako my v redakcii TECHBOX, rozhodne si nenechajte ujsť našu TECHBOX ID.4 GTX Roadshow, na ktorej vám ukážeme elektromobil bez kompromisov s pohonom všetkých štyroch kolies. VW má totiž aktuálne novinku, ktorú sa oplatí zažiť. VW ID.4 GTX je výnimočným modelom, ktorého výkon a parametre nemôžu zostať bez povšimnutia. Príďte dnes o 16.00 hod. do Banskej Bystrice a okrem toho, že spoznáte ID.4 GTX, môžete vyhrať hodnotné ceny od nášho partnera VW.

Prečo sme si vybrali práve VW ID.4 GTX? Zaujal nás. Základom dobrého elektromobilu je totiž dojazd. VW ID.4 GTX má až 77 kWh batériu, s ktorou môžete prejsť až do 480 km (podľa metodiky WLTP). Naše skúsenosti v redakcii TECHBOX ukázali, že dojazd je reálny, nemusíte sa tak obávať vycestovať ani za hranice Slovenska. Výhodou je aj superrýchle nabíjanie s výkonom až 125 kW či služba We Charge, kde získate exkluzívne zvýhodnené ceny nabíjania na viac ako 200 000 nabíjacích staniciach po celej Európe, vrátane staníc spoločnosti IONITY.

Pozrite si

Zažite TECHBOX ID.4 GTX Roadshow vo vašom meste už budúci týždeň!

GTX však značí najmä športový charakter. S týmto elektromobilom máte k dispozícii až 299 koní. VW ID.4 GTX tak dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h len za 6,2 sekundy. Z 0 na 60 km/h je to len 3,2 s. Ste zvedaví na tento unikátny elektromobil? Príďte a ukážeme vám budúcnosť elektromobility už dnes.

Kde sa dnes vidíme?

Na nabíjacej stanici ZSE BB McDonald’s, Námestie Ľudovíta Štúra 27 od 16.00 hod do 18.00 hod. Tešíme sa na vás.

TECHBOX ID.4 GTX Roadshow sme pripravili v spolupráci s: