TECHBOX appky leto 2017 – letná príloha ako darček vďaka Orangeu

Opäť máme pre vás skvelý darček a urobíme vám radosť. Spolu s časopisom TECHBOX 7-8/2017 bezplatne získate obľúbenú príručku TECHBOX appky leto 2017 s 50 najlepšími aplikáciami pre smartfóny, ktorá vznikla za podpory Orangeu a ďalších partnerov.

Už po štvrtýkrát sme pre vás vytvorili špeciálnu prílohu časopisu TECHBOX s názvom TECHBOX APPKY leto 2017. Praktický „mini“ časopis má ideálny formát A6 na nosenie kdekoľvek. Zmestí sa vám kľudne aj do zadného vrecka nohavíc.

Tešiť sa môžete až na 76 strán plných aplikácií. Opäť sme pre vás totiž vybrali 50 aplikácií pre smartfóny, o ktorých sme v redakcii presvedčení, že patria k najlepším, aké si dnes môžete stiahnuť.

https://www.youtube.com/watch?v=8_A9xF5DbiU

V prílohe TECHBOX appky leto 2017 tak nájdete aplikácie pre operačný systém Android, ale aj iOS či OS Windows Phone, pričom každú aplikáciu si môžete jednoducho stiahnuť do smartfónu vďaka QR kódom.

  

Všetky nami testované a odporúčané aplikácie sme zatriedili do siedmich kategórií: FOTO/VIDEO, HUDBA, UŽITOČNÉ, ŠPORT A ZDRAVIE, CESTOVANIE, FINANCIE a RELAX. Celkovo sme pre vás vybrali 50 aplikácií!

  

Aplikácie sme vyskúšali na redakčných smartfónoch, preto v TECHBOX appky leto 2017 nájdete len naše reálne skúsenosti a odporúčania, ako aplikácie využiť čo najlepšie. Nechýbajú údaje o cene, pričom sme sa snažili vyberať najmä aplikácie, ktoré sú zadarmo, resp. je ich možné využívať s minimálnymi príplatkovými funkciami.

  

Pri každej aplikácii nájdete aj jej veľkosť a naše hodnotenie. Tie najlepšie aplikácie z najlepších sme označili logom NÁŠ TIP!

Ak prílohu TECHBOX appky leto 2017 chcete, stačí si kúpiť najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 7-8/2017, ktorý dostanete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach len za 2,40 €. Neváhajte však ani chvíľu,  počet v distribúcii je limitovaný nákladom. A zo skúseností z predchádzajúcich rokov vieme, že sa časopis rýchlo vypredáva.

  

Za to, že sme vám mohli prílohu TECHBOX appky leto 2017 priniesť úplne bezplatne, patrí veľké ďakujem operátorovi Orange – hlavnému partnerovi prílohy. Ďakujeme taktiež za podporu partnerom Sony – partner kategórie FOTO/VIDEO, JBL – partner kategórie HUDBA, ZEON od ZSE – partner kategórie UŽITOČNÉ, Dôvera – partner kategórie ŠPORT A ZDRAVIE, SUZUKI – partner kategórie CESTOVANIE, Poštová banka – partner kategórie FINANCIE a Nokia – partner kategórie RELAX.

Komentáre k článku