Reklama

TECHBOX Android Špeciál 10-11/2014 aj s recenziou exotického OnePlus One!

Števo Porubský

2 mesiace prešli ako voda a je tu čas, kedy si opäť môžete stiahnuť bezplatný TECHBOX Android Špeciál, PDF magazín s až 111 stranami plnými Androidu. Najnovšie číslo je unikátne nielen formátom 9:21 ideálnym pre smartfóny a tablety, ale i recenziami a témami, ktoré inde nenájdete! Napríklad aj takou mega recenziou pre našinca stále exotického smartfónu OnePlus One. Stiahnite si nové vydanie, veď je úplne zadarmo! 😉

Nezabudnite, pre maximálne pohodlné čítanie na akomkoľvek smartfóne či tablete si stiahnite čítačku Adobe Reader.

TECHBOX Android Špeciál 10-11/2014

Určite už viete, že TECHBOX Android Špeciál ako bezplatný PDF časopis je unikátny práve tým, že na čítanie vám stačí pohyb po displeji smerom dole a hore práve vďaka nezvyčajnému formátu 9:21. Samozrejmosťou sú „drobnosti“, ktoré ešte viac rozširujú jeho informačnú hodnotu – hyperlinky na rozsiahlejšie články publikované on-line, ale hlavne aj na živé fotogalérie na portáli TECHBOX.sk či videá na našom YouTube kanáli. Nechýbajú ani Android aplikácie, ktorých sme vyskúšali ešte viac, ako doteraz, pričom ak sa vám niektorá zapáči, stačí kliknúť a môžete si ju stiahnuť rovno z Google Play obchodu! Pridali sme napríklad tlačidlo na vrátenie sa na obsah pod každým článkom a TECHBOX Android Špeciál je ešte viac farebný, ako doteraz.

TECHBOX Android Špeciál 10-11/2014

V aktuálnom čísle TECHBOX Android Špeciál 10-11/2014 nájdete napríklad aj veľkú reportáž z výstavy IFA 2014, kde bolo Androidov viac ako dosť. Možno vás bude tiež zaujímať, ako je to s Lenovom a jeho mobilmi na Slovensku a vo svete. Nás to zaujímalo, takže sme sa porozprávali so zástupcami spoločnosti, ako to u nás vidia. Nechýba ani veľká téma o Androidoch do 350 € či kvantum aplikácií a hier. Určite vás poteší aj množstvo testov, napríklad aj takého exotického smartfónu OnePlus One, ktorý pre nás otestoval práve jeden z vás, našich čitateľov!

Ak vás zaujímajú horúce novinky, neprehliadnite prvé dojmy zo Sony Xperia Z3, ale ani plnohodnotné testy mini verzií vlajkových lodí – HTC One Mini 2 či LG G3 S. Prevetrali sme aj megaodolný phablet Ruggear RG700 či špičkový tablet Samsung GALAXY Tab S 10.5. Tým však 111 strán nového vydania TECHBOX Android Špeciál zďaleka nekončí. Stačí kliknúť na android.TECHBOX.sk a nové vydanie 10-11/2014 si môžete úplne zadarmo stiahnuť do mobilu, tabletu alebo počítača! Nezabudnite sa tiež na android.TECHBOX.sk aj zaregistrovať, aby ste nikdy nepremeškali nové číslo TECHBOX Android Špeciál!

TECHBOX Android Špeciál 10-11/2014

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.