Reklama

TECHBOX 3-4/2014 s až 77 novinkami a zaujímavou súťažou

Števo Porubský

Najnovšie číslo TECHBOX 3-4/2014 je plné sedmičiek. Neplánovane. Či už ide o počet písmen názvu časopisu alebo súčet vydania. V aktuálnom TECHBOX 3-4/2014 tak nájdete 77 horúcich noviniek, 47 nekompromisných testov či 7 unikátnych tém. To ale nie je všetko, pretože nechýbajú ani pravidelné rubriky či súťaž o super tablet Lenovo Yoga Tablet 8!

 TECHBOX 3-4/2014

Po prakticky žiadnej zime sme rovno preskočili na leto, v ktorého duchu sa nesie už aj titulka s najnovšou vlajkovou loďou od japonského Sony. Ešte horúci model Xperia Z2 sme preto museli schladiť rovno vo vani. Nechýba však ani vlajková loď Samsung GALAXY S5 a naše prvé dojmy či lahôdky ako LG G Flex alebo Nokia Lumia 1520. TECHBOX 3-4/2014 je síce preplnený smartfónmi a tabletmi, ale to má na svedomí aj veľká reportáž z barcelonskej výstavy MWC 2014, kde dominovali najrôznejšie smartfóny a tablety s Androidom.

TECHBOX 3-4/2014

Z tabletov sme sa mrkli na zúbok megalomanskému GALAXY NotePRO 12.2, prekvapil však aj Gigaset QV3010 s výborným displejom. Technológie sa nosia už poriadne dlhú dobu, preto sme vyskúšali ďalšie smart hodinky od TomTomu i Garminu. V novom vydaní nechýbajú ani technologické lahôdky ako Nikon Df, Olympus STYLUS 1, Ultra HD telka Panasonic WT600, ultratenký Lenovo ThinkPad X1 Carbon či prvá ručná 3D tlačiareň 3Doodler! Čerešničkou je aj napriek všetkému jazda v najnovšej limuzíne Mercedes-Benz S500 s technológiami, o akých sa nám donedávna ani len nesnívalo.

 TECHBOX 3-4/2014

V TECHBOX 3-4/2014 síce nájdete až 47 testov, to ale neznamená, že si neprídete na svoje aj pri unikátnych témach. Ak plánujete kúpu smartfónu, alebo prakticky akejkoľvek elektroniky cez inzerát, neprehliadnite tému o úskaliach takéhoto nákupu. S nakupovaním súvisí aj téma o Google a jeho neskutočných obchodoch v poslednej i dávnejšej dobe. Vedeli ste napríklad, že nedávno kúpil už niekoľko firiem so zameraním na robotiku? Pokrok jednoducho nezastavíme… Otázne je, či je pokrokom hit v podobe zakrivovania televízorov. Odpoveď nájdete kde inde, ako v novom vydaní TECHBOXu. Samozrejmosťou sú aj pravidelné rubriky ako nekompromisný FLAME, prekvapivé Čo hovoria čísla, katalóg 150 aktuálnych telefónov alebo rubrika LIFE o nových filmoch a seriáloch. Mimochodom, určite neprehliadnite súťaž o viacrežimový tablet Lenovo Yoga Tablet 8! Stačia tri správne odpovede a môže byť váš.

 TECHBOX 3-4/2014

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 3-4/2014 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach len za 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 €. Máte ho tak vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.

 TECHBOX 3-4/2014

Foto: TECHBOX

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.