Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tech svet (355. deň): IBM bude čítať ľudské myšlienky do 5 rokov

Tech svet (355. deň): IBM bude čítať ľudské myšlienky do 5 rokov
Drahomír Piok
Tech svet (355. deň): IBM bude čítať ľudské myšlienky do 5 rokov

Tatra Banka po aplikácií pre internet banking na platforme iOS prináša obdobnú pre Android. Firefox po úprave rýchlosti vydávania nových verzií dosiahol už deviatu. Prináša niečo nové? IBM chce do piatich rokov začať čítať ľudské myšlienky, stratíme aj naše posledné súkromie? Na záver sa pozrite na vydarenú reklamu so Santa Clausom.

Uričite si prečítajte aj tieto novinky:

HTC má vďaka Apple zákaz predaja v USA

Aligator R5: Najlacnejší odolný telefón?

Xerox spístupnil pokročilé aplikácie na prácu s fotografiami

Testujeme aplikácie a hry pre OS Android (38. časť)

Tatra Banka v Androide

Vianočný darček všetkým používateľom Androidu prináša Tatra Banka vo forme bezplatnej aplikácie, voľne stiahnuteľnej z Android Marketu. Aplikácia slúži pre správu internet bankingu, prístupná je od Androidu 2.1 a elektronickú čítačku s kartou je nutné použiť len pri prvom prihlasovaní. Aplikácie dokáže vykonávať všetky bežné úkony od prevodov, prezerania stavu účtu alebo ako bonus ukazuje na mapke najbližšie pobočky a bankomaty.

Tatra Banka Android

Firefox 9 zrýchľuje Facebook

Na štvrtú verziu čakali používatelia známeho prehliadača „nekonečne dlho“, no už deviata verzia prichádza po tej ôsmej „ako na koni“. Zmien nie je veľa, okrem zrýchlení zapracoval tím vývojárov na zlepšení JavaScriptu. Web by mal byť rýchlejší, predovšetkým na všade prítomnom Facebooku.

 

Firefox 9

Čítanie myšlienok? Podľa IBM to nie je veľká prekážka

IBM predpovedal, ktoých 5 technológií by sme sa mali dočkať v najbližších 5 rokoch. Čítanie myšlienok stojí na prvom mieste a nemalo by byť už len v predstavách sci-fi filmov. Malo by ísť najmä o zabudovanie čipov do elektroniky, ktorá by vedela komu má volať, kam pohnúť kurzorom alebo čo stlačiť. V prvom rade by sa táto technológia mala objaviť v hernom priemysle. Konkrétne koncepty prezentované neboli. Okrem týcho informácií by sme sa mali do piatich rokov dočkať nových mailov, nebudeme si musieť pamätať heslá, využívať budeme energiu, ktorú sami vyrobíme a digitálne svety sa s tým reálnym ešte viac spoja.

Santa a iPhone

Aký telefón používa Santa Claus počas Vianoc? Zaujímavá reklama vám prezradí, kto je jeho najvernejším pomocníkom počas sviatkov.

Foto: Tatra Banka, Firefox