Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Tech svet (298. deň): Zabije Android aj herné konzoly?

Tech svet (298. deň): Zabije Android aj herné konzoly?
Dominik Fúsek
Tech svet (298. deň): Zabije Android aj herné konzoly?

Android je mocný dravec a jeho popularita už bytostne ohrozuje viacerých jeho konkurentov. Najnovšia verzia si už brúsi zuby na herné konzoly. Neznámi útočníci napadli YouTube kanál Microsoftu a zmazali všetky videá. Gmail sa čoskoro dočká vylepšenej funkcionality a najmä úplného redizajnu. Na zúbok sa pozrieme aj najnovšiemu miláčikovi Applu.

Ranná dávka technologických noviniek:

160 000 € za pár reproduktorov?! Ante Supersonic One

Prichádza éra inteligentných hodiniek

Skúter Evolve zvládne až 100 Km na jedno nabitie

Malý rádiobudík pre veľkých spáčov

YouTube kanál Microsoftu

Útokom sa neubránia ani najväčší

V nedeľu ráno bol hacknutý YouTube kanál spoločnosti Microsoft. Neznámy útočník zmazal všetky videá a nahradil ich krátkymi reklamnými klipmi. Zrejme dostal dobre zaplatené – kanál má totiž 24 000 odberateľov. V súčasnosti už by malo byť všetko v poriadku.

Gmail

Veľké zmeny v Gmaili

Skutočne čoskoro sa Gmail dočká kompletného redizajnu. Vzhľad bude viac pripomínať operačný systém Chrome OS, mierne sa zmení rozmiestnenie prvkov a pribudne aj niekoľko nových funkcií.

Zlatý MacBook Pro

MacBook Pro z 24-karátového zlata

Produkty spoločnosti Apple sú vždy považované za luxusné alebo minimálne štýlové. Firma Computer Choppers sa však rozhodla posunúť MacBook Pro ešte ďalej a obohatila ho o 24-karátové zlato. Dokonca si zákazník môže navrhnúť aj vlastný dizajn. Cenu výrobca radšej nezverejnil.

Android herné zariadenia

Zabije Android aj herné konzoly?

Pri predstavení novej lahôdky v podobe zmrzlinového sendviča sme počuli o množstve noviniek, niektoré ale zostali nezverejnené. Napríklad až dodatočne bola oznámená celkom zaujímavá vec – plná natívna podpora USB ovládacích zariadení a HDMI výstupu. Ak pripočítame vysoký prebytok výkonu a prichádzajúce displeje s HD rozlíšením, takmer každý Android smartfón (a tablet tým skôr) bude schopný vyrovnať sa herným konzolám. Koniec koncov, nebolo by to ani prvé, ani posledné zariadenie, ktoré mobily nahradili.

Duet so Siri

Ľudí ale smartfóny určite nikdy nenahradia. Hoci, ako zistíte v tomto zábavnom videu, v niktorých situáciach možno aj áno.

Zdroj a foto: engadget.com, geeky-gadgets.com, YouTube