Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Symmetria: naučte sa vidieť symetricky

Symmetria: naučte sa vidieť symetricky
Zdroj | Google Play
Marek Hudák
Symmetria: naučte sa vidieť symetricky
Zdroj | Google Play
Zdroj | Google Play

Preferujete mobilné hry, ktorých hranie vám aj niečo prinesie? Symmetria založená na vytváraní symetrických obrazov medzi ne určite patrí.

Zaujímavá mobilná hra Symmetria od spoločnosti Platonic Games, ktorá je tvorená len dvomi osobami, ponúka bohatý obsah aj v bezplatnej verzii.

Princíp hry je skutočne jednoduchý. Ak by ste ho však nepochopili, vývojári si pre vás pripravili zopár úvodných levelov. Vašou úlohou je v čo najkratšom čase vytvoriť symetrický obrázok toho, ktorý vidíte na displeji smartfónu či tabletu.

Pozrite si

hocus.: hra založená na očnom klame

 

Postupným plnením úloh sa dostanete až do levelov, kedy budete musieť rozlišovať farby vo väčšej štvorcovej sieti. Samozrejme aj tu platí, že čím skôr daný level dokončíte, tým viac hviezdičiek dostanete.

 

Dokončením sústavy Libra som sa v novom súbore levelov označených názvom Scorpio musel popasovať aj so záškodníkom, ktorý náhodne vypĺňal políčka na hracej ploche.

 

Po úspešnom zvládnutí 28. levelu som sa žiaľ už bez použitia kreditnej karty nezaobišiel. Okrem viac než 45 levelov dostanete za 3 eurá aj aplikáciu očistenú o reklamy a nové herné mechanizmy.

 

Ak však preferujete hranie aj nasledujúcich levelov v bezplatnej verzii, odporúčam vám zavítať späť do menu a zvoliť si Endless režim.

 

V časovej tiesni musíte vypĺňať prázdne štvorčeky a posúvať sa tak ďalej. Zvládnutie prvých 10 úrovní by vám nemalo robiť žiaden problém.

Ocenil som predovšetkým režim Battle, ktorý je možné hrať s priateľom na jednom smartfóne a zistiť tak, kto je v symetrickom videní lepší.

Pozrite si

Linemaze Puzzles: prejdi cez všetky štvorčeky vo viac než tisícke levelov

 

Aplikáciu Symmetria by som odporučil na vyplnenie voľných chvíľ v autobuse či vo vlaku, alebo so spolužiakom počas  prestávky medzi prednáškami.

Stiahnuť aplikáciu

Zdroj