Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Sygic spojil štyri cestovateľské služby do jednej aplikácie

Sygic spojil štyri cestovateľské služby do jednej aplikácie
Imrich Maťo
Sygic spojil štyri cestovateľské služby do jednej aplikácie

Pri používaní navigácie v smartfóne od slovenskej firmy Sygic ste doteraz na navigáciu vozidla, offline navigáciu, pešiu navigáciu, odhalenie rýchlostných radarov a na základné cestovné funkcie museli využívať priemerne štyri samostatné aplikácie. Dnes Sygic predstavil aktualizáciu aplikácie Sygic GPS Navigation, ktorá zjednocuje tieto samostatné riešenia do jednej aplikácie.

Sygic GPS Navigation

POZRITE SI

Test Sygic Head-up displej – Doplnok, ktorý urobí prémiovku aj z Fabie

Navigácia Sygic už oficiálne dostupná aj na Apple Watch

Tzv. „Mapa pre všetko“ má byť komplexným riešením pre cestovateľov, takže od dnes už môžete Sygic GPS Navigation využívať pri šoférovaní, chôdzi, rezerváciách aj cestovaní. Sygic sa týmto riešením snaží maximalizovať efektivitu aplikácií i šetriť pamäť smartfónu.

Sygic GPS Navigation

Stručne si popíšme jednotlivé riešenia aktualizovanej aplikácie Sygic GPS Navigation.

Cestovanie: zlepšený estetický vzhľad máp, mapy s podrobným obsahom, informácie z Wikipédie, cestovateľské body záujmu a integrácia Foursquare a atrakcií z Viator.
Pravidelné dochádzanie a navigácia: začlenenie dopravných informácií, rýchlostných radarov, zobrazenie voľných parkovacích miest alebo čerpacích staníc.
Navigácia pre peších: prístup k aplikácii Sygic GPS Navigation v smartfónoch, ale aj v smart hodinkách vďaka hybridnej technológii.
Rezervácie a objavovanie nových miest: podujatia v okolí, rezervácie vstupeniek, reštaurácie alebo ubytovanie, integrácia portálov TripAdvisor, Viator a Foursquare.

Sygic sa zároveň pochválil, že dosiahol svoj cieľ, 100 miliónov používateľov. Tento počet stále rastie a Sygic predpokladá, že do roku 2016 počet používateľov prekročí 150 miliónov. Blahoželáme!

 

Zdroj, foto: Sygic