Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Svet má novú kryptomenu, zo Slovenska ‒ WEXO DeFi Token od CRYPTON DIGITAL, SE

Svet má novú kryptomenu, zo Slovenska ‒ WEXO DeFi Token od CRYPTON DIGITAL, SE
Zdroj | WEXO
PR článok
Svet má novú kryptomenu, zo Slovenska ‒ WEXO DeFi Token od CRYPTON DIGITAL, SE
Zdroj | WEXO
Zdroj | WEXO

Wexo DeFi Token je prvá slovenská kryptomena registrovaná na Blockchaine Cardano. Reprezentuje fintech platormou WEXO, ktorá umožňuje komfortné využívanie kryptomien. Jej autori, spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE, nedávno spustili aj rovnomennú aplikáciu.

Potenciál Wexo Tokenu je, aby ním disponovalo jedno percento obyvateľov Európy. Aktuálne CRYPTON DIGITAL, SE spustila interný predaj. Ten je určený prioritne už existujúcim klientom a partnerom vývojárskej spoločnosti. Cena WEXO DeFi Tokenu bude postupne rásť. Podľa zverejneného časového harmonogramu spoločnosti má Wexo Token ambíciu vstúpiť v budúcom roku na burzu.

,,Wexo Token je pre nás očakávaným nasledovaním vo vývoji aktivít CRYPTON DIGITAL, SE. Fintech platforma WEXO, na ktorej sme pracovali dva roky, už dnes umožňuje majiteľom kryptomien mnohé služby a každý mesiac pribúdajú nové. WEXO Token je štart novej etapy, nových možností pre užívateľov, investorov, aj pre náš tím vývojárov a inovátorov,“, uviedol Peter Mariš, spoluzakladateľ CMO CRYPTON DIGITAL, SE.

Spustenie predaja Wexo DeFi Tokenu prostredníctvom aplikácie WEXO je otázka najbližších hodín. Ostáva posledný krok, schválenie aktualizovanej aplikácie spoločnosťou Apple. S novinkou súvisí aj rast spoločnosti v rámci slovenských štruktúr, ale aj do zahraničia. CRYPTON DIGITAL otvoril dcérske spoločnosti v Estónsku a  na Malte.

Zdroj | WEXO

,,CRYPTON DIGITAL, SE rastie rovnakým tempom, ako zvyšok úspešného kryptomenového sveta. Máme rozpracovaných niekoľko technologických ambícií a plánov. Preto sme znásobili počet kolegov v tímoch pre vývoj, obchod, stratégie či služby klientom. Všetci sa tešia z úspešného príchodu WEXO Tokenu, a to nás všetkých ženie k ďalším výsledkom v prospech klientov CRYPTON DIGITAL, SE a budúcich majiteľov WEXO Tokenu,“, doplnil Milan Božik, spoluzakladateľ CEO CRYPTON DIGITAL, SE.

Na registráciu WEXO Tokenu si spoločnosť CRYPTON DIGITAL, SE vybrala Blockchain Cardano (ADA). Ten má stálu pozíciu medzi najrýchlejšie rastúcimi blockchainovými aktívami. Cardano vzniklo v roku 2017 ako platformová kryptomena s decentralizovaným blockchainom. Dnes spracúva viac transakcií zároveň, pri zachovaní priateľskej ceny. Cardano je tiež známe spoľahlivou ochranou údajov používateľov, integráciou technológie distribuovanej hlavnej knihy a inteligentnej zmluvnej infraštruktúry. CRYPTON DIGITAL, SE sa spolieha na výber kvalitného blockchainu.

Zdroj | WEXO

Produktovo časť služieb projektu WEXO aktuálne zastrešuje česká partnerská spoločnosť UPDN ONE, s. r. o. s bohatými skúsenosťami na finančnom trhu. CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastných zdrojov, ponúka však aj možnosti pre partnerov, ktorí chcú participovať na projekte WEXO a profitovať tak zo zisku inovatívneho produktu.

WEXO Token White Paper