Surface Headphones 2 – druhý pokus o prémiové slúchadlá od Microsoftu

ZDROJ | Microsoft

Microsoft predstavil druhý model bezdrôtových slúchadiel Surface Headphones 2. Čo ponúknu tentokrát a za koľko sa budú predávať?

Nové slúchadlá po dizajnovej stránke korešpondujú s notebookmi Microsoft Surface. Minimalistický dojem je tvorený čistým dizajnom s jemným logom Microsoft na moste slúchadiel.

ZDROJ | Microsoft

Pozrite siMicrosoft Surface Book 3 prichádza s novým hardvérom bez zmeny dizajnu

Slúchadlá Surface Headphones 2 sa dajú ovládať dotykovo a disponujú tiež funkciou aktívneho potláčania hluku, ktorá ponúka až 13 rôznych úrovní potláčania.

Nechýbajú ďalšie inteligentné funkcie. Príkladom je, že keď si slúchadlá zložíte z hlavy, hudba sa automaticky preruší. Keď si ich opäť nasadíte, skladba bude hrať ďalej. Samozrejmosťou je ovládanie hlasom, ktoré okrem bežných príkazov, môžete využiť na diktovanie v MS Office či na využívanie digitálneho asistenta.

Z ďalších výhod sľubujú maximálne pohodlie náušníkov a tiež dva mikrofóny pre zlepšenie čistoty hlasu. Čo sa týka výdrže batérie, slúchadlá na jedno nabitie sľubujú 20 hodín a v prípade, že sa vám vybijú, stačí 5-minútové dobitie a môžete počúvať ďalšiu hodinu. Oproti predchádzajúcemu modelu ide o 5-hodinový nárast vo výdrži batérie.

Takúto slušnú výdrž oceníte napríklad pri dlhých cestách v lietadle alebo vo vlaku, kedy nechcete, aby vás niekto rušil. Využitie však nájdu aj na doma či na bežné presúvanie sa, keďže sa hodia aj na vybavovanie telefonátov.

ZDROJ | Microsoft

Pozrite siMicrosoft Surface Headphones – najväčšie prekvapenie z Redmondu

Pokiaľ vás slúchadlá z dielne Microsoftu zaujali, kúpiť sa dajú v dvoch farebných spracovaniach – matná čierna a svetlo-šedá za cenu 249 dolárov. Cena je o niečo prijateľnejšia než predchádzajúci model Surface Headphones, ktorý sa predával za 350 dolárov.

Slúchadlá Microsoft Surface Headphones 2 by mali byť dostupné od 12. mája 2020. S dostupnosťou na našich trhoch je to zatiaľ otázne.

ZdrojMicrosoft

Komentáre k článku