Sunsa Wand – inteligentné žalúzie s extra rýchlou montážou?

ZDROJ | Sunsa Homes

Žalúzie Sunsa Wand majú byť rekordmani v rýchlej a bezproblémovej inštalácii, ktorá udajne trvá len 120 sekúnd. Podľa ich vývojárov predstavujú najdostupnejšiu možnosť výmeny klasických žalúzií za inteligentné, ktoré si budú rozumieť s vašou smart domácnosťou a hlasovým asistentom.

Tím odborníkov zo Sunsa Homes venoval viac ako dva roky výskumu a vývoju žalúzií, ktoré teraz predstavil na portáli Indiegogo. Ich riešenie prináša cenovo dostupné, elegantné a ľahko použiteľné smart žalúzie.

Vďaka Sunsa Wand môžete automatizovať žalúzie, ovládať ich odkiaľkoľvek pomocou smartfónu, resp. hlasovým asistentom (zatiaľ len Amazon Alexa). Nechýba možnosť vytvárania scén na ich automatické otváranie/zatváranie. Okrem štandardného napájania cez adaptér, AA batérie je tu možnosť poháňať ich zo solárneho zdroja.

ZDROJ | Sunsa Homes

Sunsa Wand komunikuje s aplikáciou priamo cez Wi-Fi, nepotrebujete teda žiaden rozbočovač alebo bránu. Konštruktéri zdôrazňujú, že ich riešenie je mimoriadne výhodné pre žalúzie, ktoré sú na zle prístupnom mieste.

ZDROJ | Sunsa Homes

Ovládať sa dajú cez aplikáciu Sunsa pre iOS a Android, regulácia je plynulá, od úplného zatvorenia, až po plné otvorenie.

ZDROJ | Sunsa Homes

Pozrite siSmart domácnosť od Honoru? Mladá značka si trúfa aj na inteligentnú domácnosť

Rovnako nechýba možnosť vytvárať skupiny, to znamená, že môžete otvoriť/zatvoriť naraz všetky žalúzie v celom dome. Počet skupín, ktoré môžete mať, nie je nijako obmedzený a žalúzie môžu byť vo viacerých skupinách.

ZDROJ | Sunsa Homes

Sunsa Wand vraj dokážu nahradiť roletu vašej terajšej žalúzie, takže akákoľvek žalúzia, ktorá má roletu a plachtu, bude fungovať, či už ide o horizontálne, vertikálne alebo mini rolety.

ZDROJ | Sunsa Homes

V balení nájdete jedny žalúzie, 3 adaptéry, ktoré zaistia, že žalúzie budú kompatibilné s vašimi starými a návod na použite spolu s niekoľkými tipmi.

ZDROJ | Sunsa Homes

Firmvér na Sunsa Wand sa dá aktualizovať prostredníctvom bezdrôtovej siete (OTA) a firemnej cloudovej infraštruktúry. Výrobca sľubuje, že bude pracovať na vytváraní ďalších dôležitých integrácii. Momentálne si rozumie s týmito platformami:

ZDROJ | Sunsa Homes

Ak vás takéto riešenie zaujalo, môžete si žalúzie Sunsa Wand objednať vo zvýhodnenej cene. Jedno balenie vyjde na 84 $ (plná cena bude 119 $) s termínom dodania v marci 2021. Za dvojbalenie dáte 161 $ (namiesto 238 $), dodávka by mala byť zrealizovaná vo februári 2021.

Čo poviete na takéto rozšírenie smart domácnosti? V našej domácnosti by som takto poriešil aspoň štyri okná.

ZdrojIndiegogo

Komentáre k článku