Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Štýlové slúchadlá Sony XB550 nielen na leto majú teraz vynikajúcu zľavu

Štýlové slúchadlá Sony XB550 nielen na leto majú teraz vynikajúcu zľavu
Zdroj | Sony
Števo Porubský
Štýlové slúchadlá Sony XB550 nielen na leto majú teraz vynikajúcu zľavu
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Mnohí počas leta cestujeme za oddychom, hoc aj na kraj mesta k vode. Nielen na takého letné denno-denné cestovanie sme našli šikovné a hlavne lacné káblové slúchadlá od Sony, konkrétne model MDR-XB550AP za takmer polovičnú cenu.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Zdroj | Sony

Počas leta cestujeme akosi viac. Hlavne za oddychom, no samozrejme, aj za prácou. Dochádzanie prostriedkami hromadnej dopravy nemusí byť pritom iba o počúvaní šumu, ale môžete si cesty užiť s obľúbenou hudbou či podcastami, alebo sledovaním videí či hraním najrôznejších hier.

Zdroj | Sony

Na súkromie sú ale potrebné slúchadlá. Hoci je na trhu obrovské množstvo malých špuntových slúchadiel, tie lacné majú zvuk ako zo suda. Sony MDR-XB550AP vďaka 30 mm meničom a uzavretej over-ear konštrukcii ale takýto problém nemajú. Majú navyše aj funkciu EXTRA BASS a režimy hudby ako štadión či koncertná sála. Slúchadlá ponúkajú citlivosť 102 dB pri impedancii 24 Ohmov a s frekvenčným rozsahom 5 – 22 000 Hz.

Zdroj | Sony

Ide o káblové slúchadlá so zabudovaným mikrofónom na kábli, takže neprídete ani o žiadny hovor. Pri mikrofóne je aj tlačidlo na zvolenie ďalšej skladby. Telo je z plastu a kovu, odolať by malo každodennému prenášaniu a používaniu. Hmotnosť 180 gramov je celkom slušná aj na cestovanie.

Zdroj | Sony

Slúchadlá kúpite v krásnej červenej farbe aktuálne na Alze za necelých 25 €, čo je o takmer 46 % menej ako stáli pri svojom príchode na trh. Aktuálne ceny slúchadiel Sony MDR-XB550AP ale nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.