Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Štýlové Samsung Galaxy Buds Pro s ANC teraz kúpite o 92 € lacnejšie

Štýlové Samsung Galaxy Buds Pro s ANC teraz kúpite o 92 € lacnejšie
Zdroj | Samsung
Tomáš Šmidák
Štýlové Samsung Galaxy Buds Pro s ANC teraz kúpite o 92 € lacnejšie
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Slúchadlá sú príslušenstvom, ktoré väčšina z nás používa každý deň. Či už počúvate podcasty alebo hudbu cestou do práce, počas behania, v posilňovni či len tak doma, kvalitné slúchadlá sú základ.

Väčšina používateľov by však chcela všetko, kvalitný zvuk, moderný a kompaktný dizajn, bezdrôtové pripojenie, ANC a ešte aj dobrú cenu. Ak patríte medzi nich, máme pre vás dobrú správu. Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro sú totiž teraz v zľave 36 %

Dizajn je v duchu dizajnového jazyka Samsungu moderný a minimalistický. Nakoľko ide o slúchadlá menším rozmerov, potešia aj ľudí s menšími ušami, ktorí majú obvykle problém nájsť menší pár slúchadiel. Galaxy Buds Pro sú tiež odolné voči vode podľa certifikácie IPX7, takže ani pot či daždivé počasie by im nemal robiť problém.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Samsung

Vnútri každého slúchadlá sa nachádza dvojstranný menič: 11 mm woofer zabezpečujúci hlboké basy a 6,5 mm tweeter, ktorý by sa mal postarať o nízke skreslenie výšok a stredov. Slúchadlá podporujú štandard Bluetooth 5.0 a audio kodeky AAC a SBC. Samozrejmosťou je aj inteligentné ANC, pokročilý ambientný režim či adaptívne prepínanie medzi režimami podľa miery okolitých hlukov.

Výdrž na jedno nabitie sa pohybuje na úrovni 8 hodín alebo 5 hodín so zapnutým ANC. Celková výdrž aj s krabičkou je približne 28 hodín alebo 18 hodín pri zapnutom ANC. Slúchadlá tiež podporujú ovládanie pomocou gest či natívnej Samsung aplikácie, v ktorej si ich môžete nastaviť a prispôsobiť podľa seba.

Samsung Galaxy Buds Pro prišli na trh v roku 2021 za cenu 251 €. Dnes si ich však môžete kúpiť na oficiálnej stránke výrobcu o 92 € lacnejšie za cenu 159 €.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.