Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Štýlové Microsoft Surface Earbuds už kúpite o viac ako 100 € lacnejšie

Štýlové Microsoft Surface Earbuds už kúpite o viac ako 100 € lacnejšie
Zdroj | Microsoft
Stanislav Vinc
Štýlové Microsoft Surface Earbuds už kúpite o viac ako 100 € lacnejšie
Zdroj | Microsoft
Zdroj | Microsoft

Hľadáte pre seba nové bezdrôtové slúchadlá, prípadne už nakupujete prvé darčeky? V hľadáčiku by vám v každom prípade nemal chýbať minuloročný model Microsoft Surface Earbuds, ktorý má rozhodne čím zaujať, najnovšie už aj priaznivou cenou.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Plne bezdrôtových slúchadiel nájdete na trhu desiatky, ak nie stovky. Princíp je vždy rovnaký – pravé a ľavé slúchadlo neprepája kábel, spojené sú so zariadením cez Bluetooth a nabíjať ich môžete aj na cestách pomocou kompaktného puzdra. Rozdiely sú napokon v parametroch, no v prípade slúchadiel Microsoft Surface Earbuds aj v dizajne.

Zdroj | Microsoft

Minuloročná novinka od Microsoftu pôsobí na prvý pohľad ako módny doplnok. Zaujať ale okrem vonkajšieho dizajnu môže mnohých aj opačnou stranou, teda tvarom slúchadla. Namiesto klasických „štupľov“ so silikónovou hlavičkou tu Microsoft stavil na tzv. „kôstky“, aké využíva pri svojich slúchadlách aj Apple.

https://youtu.be/hMk7wnybXLM

Ak vám teda takýto tvar slúchadiel vyhovuje a nechcete práve Apple AirPods, Microsoft Surface Earbuds stoja za vyskúšanie. Navyše, potešia aj dotykovým ovládaním hudby a hovorov, dvomi mikrofónmi pre kvalitný záznam a prenos vášho hlasu a celkovo 24-hodinovou výdržou batérie s obalom – 7 hodín pri počúvaní hudby a 4,5 hodiny pri účasti na videohovoroch.

Microsoft Surface Earbuds dorazili minulý rok na trh s cenou 279 €, no dnes si ich už môžete kúpiť o 38 % lacnejšie, teda za 172 €. Aktuálnu cenu slúchadiel nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.