Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Štýlové Galaxy Watch4 Classic s otočnou lunetou teraz kúpite o 90 € lacnejšie

Štýlové Galaxy Watch4 Classic s otočnou lunetou teraz kúpite o 90 € lacnejšie
Zdroj | Samsung
Tomáš Šmidák
Štýlové Galaxy Watch4 Classic s otočnou lunetou teraz kúpite o 90 € lacnejšie
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Inteligentné hodinky sú jedným z doplnkov, ktorým digitalizácia dala úplne nový význam. Okrem toho, že nám ukazujú čas v rôznych podobách, dokážeme cez ne telefonovať, odpisovať na správy, spravovať notifikácie či zaznamenávať športové aktivity.

Hodinky Samsung Galaxy Watch patria dlhodobo medzi to najlepšie, čo si v tejto kategórií môžete zadovážiť. Najnovšia generácia však so sebou priniesla nepríjemnú zmenu v podobe odstránenia fyzickej otočnej lunety. Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm sú teda posledným kúskom s týmto praktickým prvkom. Teraz sú navyše v zľave viac 22 %.

Zdroj | Samsung
Obsah pokračuje pod reklamou

Verzia Galaxy Watch4 Classic 46mm, bola najprémiovejšou spomedzi minuloročných modelov. Zafarbený hliník klasickej verzie nahradila prémiovejšia nehrdzavejúca oceľ a displej sa zväčšil o celé 2 mm. Dotykový panel má rozlíšenie 450 x 450 pixelov, veľkosť 1,4´´ a technológiu OLED, vďaka čomu poskytuje dôveryhodné farby a výbornú čitateľnosť na priamom slnku.

Čerešničkou na torte je fyzická otočná luneta, ktorá vám okrem presného a intuitívneho ovládania ponúkne pri každom otočení aj uspokojujúci klik. Samotný displej je krytý sklíčkom Gorilla Glass a dodávaný remienok je vyrobený z pogumovaného plastu. Vďaka ich modernému a minimalistickému vzhľadu sa navyše hodia do divadla aj do posilňovne. Hodinky sú tiež odolné voči vode až do hĺbky 50 m podľa štandardu 5 ATM a spĺňajú tiež certifikáciu IP68.

Zdroj | Samsung

Vnútri hodiniek sa nachádza výkonný dvojjadrový procesor Exynos W920, ktorý vám spolu s 1,5 GB pamäťou RAM zabezpečí plynulú každodennú prácu. V prípade, že si budete chcieť do vašich hodiniek nainštalovať dodatočné aplikácie či nasťahovať hudbu, je k dispozícii aj 16 GB interné úložisko.

Nezabudlo sa však ani na zdravotné a fitness funkcie. Galaxy Watch4 Classic vám budú merať tepovú frekvenciu, úroveň stresu, kvalitu spánku, saturáciu kyslíka v krvi, krvný tlak, EKG a mnoho ďalšieho. Okrem toho sú k dispozícií aj také vychytávky ako detekcia pádu, detekcia chrápania či dychové cvičenia, ktoré by vám mali pomôcť k zníženiu hladiny stresu.

Hodinky tiež vedia zaznamenávať viac ako 100 športových aktivít, o ktorých budú zbierať detailné štatistiky. V prípade, že vlastníte Samsung TV, môžete si toto cvičenie premietnuť aj na váš televízor a vidieť tak niektoré štatistiky v reálnom čase. Samozrejmosťou je potom automatická detekcia aktivity či možnosť spustenia virtuálneho trénera.

Zdroj | Samsung

Galaxy Watch4 si tiež môžete po prepojení s aplikáciou Galaxy Wearable prispôsobiť podľa seba. Či už pôjde o nainštalované aplikácie, vzhľad ciferníkov alebo systémové nastavenia. V aplikácií Samsung Health potom nájdete aj podrobné údaje zo zdravotných meraní či športových aktivít. Dostupné sú v čiernej a striebornej farbe.

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm prišli na trh na konci roka 2021 za cenu 394 €. Dnes si ich môžete kúpiť o 90,10 € lacnejšie za cenu 303,90 €.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.