Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Sturdo stojan do auta s NFC čipom vám spustí navigáciu Sygic

Sturdo stojan do auta s NFC čipom vám spustí navigáciu Sygic
Zdroj | Sturdo
Imrich Maťo
Sturdo stojan do auta s NFC čipom vám spustí navigáciu Sygic
Zdroj | Sturdo
Zdroj | Sturdo

Na našom trhu je medzi príslušenstvom k mobilným telefónom veľa rôznorodých stojanov a držiakov do auta. Jedným z nich je aj stojan Sturdo s NFC čipom. Ten je však predsa len je niečím výnimočný.

Pozrite si

Stojan Sturdo s NFC pre OS Android spustí navigáciu Sygic. A môžete cestovať

Pozrite si

Logitech ZeroTouch – prvý smart držiak do auta

Distribútor príslušenstva k mobilným telefónom, spoločnosť mobilNET, s.r.o., nedávno uviedla na náš trh zaujímavý stojan na smartfóny do auta, ktorý istotne poteší mnohých šoférov. Veď to poznáte, keď potrebujete počas jazdy prijať alebo uskutočniť hovor, alebo sa nechať navigovať mobilnou navigáciou… Manipulovať s telefónom za jazdy je nielen nebezpečné, ale hlavne je to zakázané.

Zdroj | Sturdo

Stojan Sturdo s NFC pre OS Android, o ktorom je momentálne reč, je zaujímavý z viecerých hladísk. Vyznačuje kvalitným prevedením a funkčným dizajnom. Telefón je v ňom uchytený pomocou troch čeľustí, čo umožňuje jeho bezproblémové vkladanie a vyberanie jednou rukou. Čeľuste sú nastaviteľné, hlavica je kompatibilná s rozmermi telefónov od 55 x 120 mm do 80 x 155 mm. Aj Sony XZ Premium sa do neho bez problémov vojde.

Zdroj | Sturdo
Pozrite si

Smart držiak C2 do auta, ktorý urobí všetko za vás

Predná strana hlavice sa skladá z tvrdenej peny a čeľustí, ktoré sú vystužené protišmykovými gumami. Tieto pohlcujú a tlmia vibrácie telefónu počas jazdy. Spodné čeľuste sa otáčajú v rozmedzí 30°. Pozíciu hlavice je možné nastaviť natočením do všetkých smerov. Telefón tak môžete mať aj vo vodorovnej polohe. A čo sa týka umiestnenia stojana, jeho prísavka je vybavená špeciálnou nano vrstvou, vďaka ktorej dobre priľne napríklad aj na prístrojovej doske s rôznymi typmi povrchu.

Zdroj | Sturdo

To, čím je tento stojan Sturdo výnimočný je jednak integrácia NFC čipu a tiež navigácia Sygic Voucher, ktorá je súčasťou balenia pri kúpe stojanu. Vlastne si navigáciu Sygic Voucher stiahnete z obchodu Google Play a pri jej aktivácii zadáte kód, ktorý ste si so stojanom zakúpili. Význam NFC čipu v stojane spočíva v tom, že po vložení telefónu do stojana (odblokovaný so zapnutým NFC) sa automaticky spustí navigícia Sygic a telefón je ihneď pripravený navigovať.

Stojan pre mobilné telefóny do auta Sturdo s NFC je ponúkaný za cenu 39,95 €. Naplno ho už testujeme, takže sa môžete tešiť aj na naše poznatky a skúsenosti z jeho používania.

Zdroj