Strava sa rozširuje: Integrovala aplikáciu Slopes pre lyžiarov a snowboardistov

ZDROJ | Strava

Obľúbená aplikácia Strava oznámila svoju integráciu s aplikáciami Slopes, ktoré prichádzajú akurát vhod v zimnom období.

Strava je dobre známa platforma pre meranie atletickej aktivity športovcov pomocou GPS. Najčastejšie si pomocou nej športovci merajú aktivitu pri behaní a cyklistike. Najnovšia aktivita Stravy predstavuje integráciu so Slopes a jej vydarenými aplikáciami pre iOS a Apple Watch určenými lyžiarom a snowboardistom.

ZDROJ | Slopes

Merania v Slopes bežia automaticky a používateľovi poskytnú detailný záznam jeho výkonu, štatistík a v prípade, že má na ruke Apple Watch, aj prehľady zdravotných funkcií.

Okrem analýzy športového výkonu si môže používateľ vďaka Slopes pozrieť prevádzku lanoviek a vlekov, zažiť virtuálnu 3D jazdu na niektorom z lyžiarskych svahov, no aj zistiť predpoveď počasia v rezorte, ale i celom pohorí, kde sa športovec nachádza.

Pozrite siStrava dostáva aktualizáciu Summit, ktorá pridáva platené balíčky

Podobne ako bežecké a cyklistické aplikácie, aj Slopes používa systém GPS na vytváranie máp lyžiarskych tratí. Zobrazuje údaje v reálnom čase počas lyžovania alebo snowboardingu a umožňuje zostavenie detailných súhrnných údajov, ktoré môžu športovci podrobne študovať po ukončení svojich aktivít.

Prepojenie aplikácie Slopes s účtom Strava je jednoduché. V menu Nastavenia kliknite na Viac a tam na Nahrajte aktivity Strava > Prepojte so Stravou.

ZDROJ | 9to5Mac

Aplikácia Slopes je bezplatná s voliteľnými nákupmi v appke na odomknutie ďalších funkcii, napríklad Premium maps, kde sa nachádza interaktívna mapa vlekov a tratí. Mapa sa synchronizuje s denným časovým harmonogramom.

Tak čo na to poviete? Uvidíme sa cez víkend na svahu? Poznávacie znamenie: časopis TECHBOX pod pazuchou.

ZdrojStrava,Slopes

Komentáre k článku