Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Štefan Farkaš - založil HAKA a našli už viac ako 280 áut! | TECHTALKS

Štefan Farkaš - založil HAKA a našli už viac ako 280 áut! | TECHTALKS
TECHBOX
Štefan Farkaš - založil HAKA a našli už viac ako 280 áut! | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s veľmi milým hosťom, Štefanom Farkašom z projektu HAKA – Hľadá sa auto, krádeže automobilov.

Štefan Farkaš založil skupinu HAKA – Hľadá sa auto, krádeže automobilov, ktorá pomáha vďaka obrovskému množstvu fanúšikov nájsť nielen kradnuté autá, ale aj bicykle či pomáha pri hľadaní osôb. Dnes má projekt HAKA – Hľadá sa auto, krádeže automobilov aj unikátnu aplikáciu Hakatron, vďaka ktorej je hľadanie áut výrazne jednoduchšie a automatizovanejšie, doslova ich hľadá v reálnom čase.

Koľko stál vývoj aplikácie, ako funguje HAKA, prečo vlastne Štefan Farkaš začal pomáhať pri hľadaní áut? Mal šťastie, alebo…?

Rozhodne vám odporúčame pozrieť si nový diel TECHTALKS s moderátorom Michalom Krajčírom a hosťom Štefanon Farkašom o úspešnom projekte, ale aj o tom, prečo sa vytrvalosť a zásadovosť v živote oplatí.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom so Štefanom Farkašom z projektu HAKA – Hľadá sa auto, krádeže automobilov, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.