Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Stealth: vžite sa do roly špióna v jednoduchej mobilnej hre

Stealth: vžite sa do roly špióna v jednoduchej mobilnej hre
Zdroj | Two Beards games
Marek Hudák
Stealth: vžite sa do roly špióna v jednoduchej mobilnej hre
Zdroj | Two Beards games
Zdroj | Two Beards games

Jednoduchá mobilná hra Stealth z vás spraví agenta, ktorý musí dbať na správne načasovanie a milimetrovú presnosť v každom okamihu.

Google Play obchod ponúka ohromné množstvo logických hier, ktoré sa vyznačujú jednoduchou hrateľnosťou a príjemným grafickým spracovaním. Mobilná hra Stealth nie je výnimkou.

Po prvotnom spustení som si prešiel úvodným tutoriálom, ktorý mi vysvetlil základné princípy a mechanizmy hry a po pár minútach som sa už snažil dokončiť prvé levely bez ďalšej pomoci.

Prvé úrovne hier sú zvyčajne jednoduché a sú takpovediac pokračovaním tutoriálu, no v tomto prípade som takýto pocit nemal. Niektoré prostredia z prvej desiatky levelov som si musel zopakovať viackrát.

Vaším cieľom je pozbierať všetky, teda trojicu hviezdičiek, s červeným krúžkom predstavujúcim vašu postavu agenta. Nie je to však tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Pozrite si

Zeměkvíz: oprášte si znalosti zo zemepisu

V ceste vám budú stáť hliadkujúci strážnici, ktorí sa rozbehnú vašim smerom, len čo vás zazrú a po interakcii s vašou postavičkou musíte začať odznova.

Ak sa vám však podarí priblížiť sa k strážnikovi zozadu, získate možnosť ho omráčiť a následne ho odtiahnuť mimo zorného poľa jeho kolegov. Ak by ostatní strážnici spozorovali nevládne telo, okamžite by sa vydali vaším smerom.

V niektorých prípadoch sa mi však podarilo úspešne dokončiť level aj bez násilia vďaka použitiu dočasného zobrazenia vytýčených dráh strážnikov. Na ich zobrazenie je nutné zbierať kryštály alebo si ich kúpiť za skutočné peniaze. Ak ale preferuje akčný spôsob hry, určite oceníte možnosť použitia bômb.

Pozrite si

Life Hacks: uľahčite si každodenný život praktickými radami

V súčasnosti je v ponuke 80 levelov zatiaľ len pre Android zariadenia, no v najbližších dňoch či  týždňoch by sa mali dočkať aj používatelia iPhonov a iPadov. V hlavnom menu nájdete taktiež vaše štatistiky, možnosť odstránenia reklám za 2,19 € a nastavenia ponúkajúce tri režimy ovládania pohybu postavičky.

Stiahnuť aplikáciu

Zdroj