Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Šťastné, veselé a hlavne pokojné Vianoce!

Šťastné, veselé a hlavne pokojné Vianoce!
Stanislav Vinc
Šťastné, veselé a hlavne pokojné Vianoce!

Dočkali sme sa, po roku sú tu opäť Vianoce a moment, kedy aspoň na chvíľku dáme bežné povinnosti a starosti bokom, aby sme si vychutnali tú nezameniteľnú atmosféru a okrem darčekov si užili aj dobré jedlo, príjemný večer s blízkymi a stokrát obohrané vianočné filmy a skladby, bez ktorých by to skrátka nebolo ono.

V predstavách o ideálnom svete už máte určite všetko nakúpené, pobalené, upratané, ozdobené a pomaly už aj navarené a teda všetko pripravené na Štedrý večer. Ak to tak však nie je aj naozaj, nerobte si starosti. Užite si dnešný deň a večer naplno, hoc aj ďalší rok bez snehu, s darčekmi ešte v preprave či príliš kyslou kapustnicou, na ničom z toho totiž v skutočnosti nezáleží.

Nastal teda čas odlepiť oči od obrazoviek, odložiť návykové videá na sociálnych sieťach, pozastaviť hru a rozpozeraný seriál a pre tentokrát aj vypnúť TECHBOX.sk. Dnes a na najbližšie dni tak urobíme aj my, aby sme si spoločne s vami oddýchli od toho zhonu a následne sa tu s vami opäť stretli plní síl a nových nápadov na články, príbehy a videá, ktoré pre vás s radosťou celý rok vytvárame.

Obsah pokračuje pod reklamou

Za celú redakciu TECHBOXu vám preto prajem šťastné a pokojné sviatky plné oddychu a radosti zo svojich najbližších, darčekov, dobrého jedla a spoločných zážitkov! 🎄