Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Spravte na Deň otcov radosť tomu svojmu vďaka týmto tipom na super darček

Spravte na Deň otcov radosť tomu svojmu vďaka týmto tipom na super darček
Zdroj | Bigstock
Michal Sobek
Spravte na Deň otcov radosť tomu svojmu vďaka týmto tipom na super darček
Zdroj | Bigstock
Zdroj | Bigstock

Tretiu júnovú nedeľu oslavujeme Deň otcov. Každý z nás chce toho svojho určite potešiť a my máme tipy, s ktorými to zaručene spravíte.

Pozrite si

Ako na Disney+? Všetko, čo potrebujete vedieť od začiatku až do konca

Prvé neoficiálne oslavy tohto dňa prebehli 19. júna 1910. Až americký prezident Lyndon Johnson v roku 1966 podpísal vyhlásenie, ktoré určuje tretiu júnovú nedeľu ako Deň otcov.

Zdroj | VectorStock

Je váš otec kutil alebo sa radšej venuje technológiám a ich spoznávaniu? Možno ho zaujíma aj stavebnica LEGO, ktorá už dávno nie je len zábavkou pre malé deti. Možností ako potešiť otca je naozaj mnoho.

Pozrite si

Ako rozpoznať neoriginálnu nabíjačku? Nedajte sa už nachytať

Bluetooth reproduktory

Týmto darčekom nič nepokazíte. Každý má rád hudbu a ešte ju má radšej, keď je kvalitná a ideálne bez káblov. Preto dávame do pozornosti tieto dva kúsky od spoločnosti JBL. Zaujmú hutnými basami, skvelým zvukom a dlhou výdržou.

JBL GO 3:

 

JBL Flip 6:

 

Elektrický skrutkovač

Ak je váš otec domáci kutil, ktorý rád doma všetko opravuje, tak rozhodne sa mu hodí tento elektrický skrutkovať z ekosystému Xiaomi. V balení je 12 bitov a má dobíjateľnú batériu, ktorá by mala vydržať až 180 dní v pohotovostnom režime.

Wowstick SD63 Dual Power Electric Screwdriver:

 

LEGO sety

LEGO setom môžete na otcovej tvári vykúzliť ten najjasnejší úsmev. Stačí zvoliť správny set a úspech máte zaručený. Určite ho poteší nejaký model auta, ktorých má LEGO požehnane alebo môžete zvoliť napríklad aj futbalový štadión Manchesteru United.

LEGO 10265 Ford Mustang:

 

LEGO 10272 Old Trafford Manchester United:

 

Prenájom Tesly

Každý otec je vo vnútri srdca autičkár, tak prečo mu nedopriať jazdu Teslou? Zažiť ten elektrický odpich,  moderné technológie a možno aj ten váš pri tomto zážitku zmení názor na elektromobily a prikývne, že toto je budúcnosť mobility. Táto možnosť je dostupná vo viacerých slovenských mestách.

Zdroj | Tesla

SmartTag

Aj ten váš otec stále hľadá peňaženku alebo kľúče od auta? S týmto šikovným gadgetom budú takéto starosti už minulosťou. Pomocou technológie Bluetooth sa vždy ku svojim strateným veciam dostane. Batéria navyše vydrží naozaj dlho.

Samsung Galaxy SmartTag:

 

Smart hodinky

Smart hodinky sú tiež fenoménom doby a muži ich tiež obľubujú, teda tie skôr klasické, preto by sme vám odporúčali zvoliť nejaké pekné okrúhle z nerezovej ocele. Nech vyzerajú ako normálne neinteligentné, ale svojimi funkciami rozhodne zaujmú.

Huawei Watch GT 3:

 

Samsung Galaxy Watch 4 Classic:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.