Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Spoznajte výhody Aplikácie Tatra banka - Online manažment kariet

Spoznajte výhody Aplikácie Tatra banka - Online manažment kariet
PR článok
Spoznajte výhody Aplikácie Tatra banka - Online manažment kariet

Aplikácia Tatra banka sa stala absolútnym víťazom ankety TECHBOX roka 2015 v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA. Každý týždeň vám ukážeme najväčšie výhody aplikácie, pričom v 4. časti seriálu sa pozrieme na praktický online manažment kariet.

Ak máte k svojmu účtu platobné karty, rozhodne vás budú tieto informácie zaujímať. Okrem debetnej karty mnohí z nás používame aj kreditné karty. Vedeli ste však, že si ich môžete pohodlne spravovať cez aplikáciu?

Rozhodne praktickou možnosťou Aplikácie Tatra banka je možnosť spravovať kreditné a debetné karty. Priamo v aplikácii vidíte detaily vašej karty, ako sú informácie k akému účtu bola karta vydaná, aká je platnosť karty, na akých kontinentoch je povolené jej používanie alebo i to, či je vhodná aj pre bezkontaktné platby. Dokonca si môžete pozrieť všetky pohyby vykonané vašou kartou.

 

Nechýbajú ani údaje o aktuálnych limitoch napríklad pre platby cez internet či výbery v hotovosti. Limity si dokonca viete meniť priamo v aplikácii cez praktické posuvníky. Veľmi zaujímavá je možnosť výberu kontinentov, na ktorých je možné kartu používať resp. zakázať je použitie na tých miestach, kde sa klient nezdržuje. Týmto nastavením jednoducho zabránite prípadnému zneužitiu karty na inom kontinente, ak máte povolenú len Európu.

 

Pri kreditnej karte vidíte podrobne aj informácie o úhrade dlžnej sumy na karte. Nájdete tu aj praktický kalendár uzávierok, podľa ktorého vidíte, dokedy je potrebné uhradiť dlžnú sumu z príslušného cyklu kreditnej karty. Veľkou výhodou je aj možnosť zablokovania vašej debetnej alebo kreditnej karty priamo cez Aplikáciu Tatra banka, čo sa hodí ak ste ju stratili alebo vám bola odcudzená.

 

Ak máte účet v Tatra banke, rozhodne si Aplikáciu Tatra banka stiahnite a využívajte jej výhody. Dostupná je pre zariadenia s operačným systémom iOS, Android a s vybranými funkcionalitami aj pre Windows Phone či BlackBerry 10.

Zdroj