Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Spoznajte Huawei P40 Pro a pozrite si sériu videí o aplikáciách

Spoznajte Huawei P40 Pro a pozrite si sériu videí o aplikáciách
TECHBOX
Spoznajte Huawei P40 Pro a pozrite si sériu videí o aplikáciách

V redakcii nám pristál nový Huawei P40 Pro. Vlajková loď výrobcu s perfektnými špecifikáciami, fotoaparátom s 50-násobným priblížením, krásnym spracovaním a nadpriemernou výdržou. Huawei pri svojej novinke, ktorá patrí k tzv. AG smartfónom vďaka podpore AppGallery, stavil na vlastné služby. Ako fungujú?

Pozrite si

Huawei P40 Pro – čínska vlajková loď ohromuje hlavne fotoaparátom

Na rozdiel od väčšiny výrobcov stavia Huawei v kľúčových oblastiach na prvé miesto vlastné služby. Na to, ako sa s nimi smartfón používa, sme sa rozhodli pozrieť v sérii videí, kde sme pre vás postupne rozobrali všetky aspekty používania novinky. V tom prvom sme sa pozreli na inštaláciu aplikácií.

Aplikácie si do Huawei P40 Pro sťahujete prostredníctvom AppGallery. Je to vlastný obchod Huawei, ktorý už má za sebou niekoľkoročnú históriu. Vďaka tomu sa tu nachádza množstvo popredných titulov.

Pozrite si

Toto sú slovenské aplikácie, ktoré si viete stiahnuť do Huawei P40 Pro

Samozrejme v Huawei P40 Pro viete používať aj mapové aplikácie. Nechýbajú mapy Here, obľúbite si aj aplikuáciu Maps.me a dokonca nechýba ani slovenský Sygic. Pre tých, ktorí obľubujú Waze, tak ho je tiež možné do telefónov Huawei stiahnuť z obchodu ApkPure. Však pozrite i naše video o mapových aplikáciách.

Pozreli sme sa aj na to, ako nastaviť prístup k e-mailom, ak je vašim primárnym e-mailovým účtom Gmail. V Huawei P40 Pro viete pracovať s e-mailami tak, ako doteraz. Práca s akýmkoľvek e-mailovým kontom je navyše intuitívna a poteší aj možnosť vyhľadávania správ cez univerzálne pole na ploche, teda bez otvorenia aplikácie.

Pozrite si

Huawei P40 Pro – čínska vlajková loď ohromuje hlavne fotoaparátom

A na záver vám ukážeme, ako funguje záloha a synchronizácia v Huawei P40 Pro. V tomto prípade oceníte Huawei Cloud, ktorý je naozaj dobrou pomôckou pre bezpečnosť vašich dát.

Všetky videá sme pre vás pripravili v spolupráci s Huawei Technologies.