Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Športové smart hodinky od Xiaomi sú aktuálne až s takmer 35-percentnou zľavou!

Športové smart hodinky od Xiaomi sú aktuálne až s takmer 35-percentnou zľavou!
Zdroj | Xiaomi
Michal Sobek
Športové smart hodinky od Xiaomi sú aktuálne až s takmer 35-percentnou zľavou!
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Smart hodinky sú fenoménom dnešnej doby. Nosiť na ruke niečo, čo vyzerá ako bežné hodinky, ale zároveň vás to upozorní na udalosti alebo vám zmeria vašu športovú aktivitu láka čoraz viac ľudí. Aj čínske Xiaomi má v ponuke veľmi podarené smart hodinky a navyše sú ešte aj o takmer 35 % lacnejšie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Telo hodiniek XIaomi Mi Watch je vyrobené z tvrdého plastu, no vďaka tomu tu máme hmotnosť iba 32 gramov. Samotné rozmery sú 53,3 x 45,6 x 11,8 mm. Sú skôr vhodné na mužskú ruku ako na tú dámsku. Na boku majú dve ovládacie tlačidlá, ale ani jedno neslúži ako korunka na scrollovanie obsahu. Tým horným sa dostanete do menu alebo na domovskú obrazovku a tým spodným vyvoláte ponuku športov. Samotné telo má certifikáciu 5 ATM. Remienok je gumený, ale vďaka rozmeru 22 mm ho nie je problém vymeniť za akýkoľvek iný.

Displej kryje odolné sklo Corning Gorilla Glass 3 a ide o 1,39-palcový AMOLED panel s rozlíšením 454 x 454 pixelov a maximálnym jasom 450 nitov. AMOLED panel zabezpečí skvelú čitateľnosť na priamom slnku aj sýte farby a skutočné zobrazenie čiernej farby.

Vo vnútri sa nachádza nešpecifikovaný procesor a Xiaomi nasadilo vlastný operačný systém. Ten je svižný, priehľadný, ale s nemožnosťou doinštalovania ďalších aplikácií. Hodinky nedisponujú reproduktorom, takže si cez ne nemôžete zavolať a ani nimi nezaplatíte v obchode. Notifikácie sa však budú zobrazovať aj so smajlíkmi, čo niektoré smart hodinky v podobnej cenovej kategórii stále nedokážu.

Zdroj | Xiaomi

Senzory na spodnej strane hodiniek vám spoľahlivo odmerajú tep srdca aj okysličenie krvi. Nechýba meranie spánku aj športových aktivít. K dispozícii je 17 tréningových režimov a 100 rôznych športových aktivít. Vďaka vstavanému GPS čipu môžete nechať smartfón doma a smart hodinky vám spoľahlivo odmerajú vašu trasu.

Výrobca uvádza výdrž až 16 dní, čo je skutočne vysoké číslo, na ktoré sa nie je problém dostať. Ak však budete veľa cvičiť so zapnutým GPS a aktivujete aj Always-On displej, tak sa výdrž skráti. Xiaomi Mi Watch nabijete dodávanou magnetickou nabíjačkou.

Zdroj | Xiaomi

Bežná cena hodiniek Xiaomi Mi Watch sa pohybovala okolo 129 eur. Prešiel už nejaký čas a aj tento skvelo vybavený model sa dočkal zlacnenia. Aktuálne tieto hodinky môžete mať už za 84,90, eur  čo je zľava 44,1 eur alebo aj takmer 35 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.