Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Športové hodinky Xiaomi Watch S1 Active sú aktuálne lacnejšie o takmer 30 eur

Športové hodinky Xiaomi Watch S1 Active sú aktuálne lacnejšie o takmer 30 eur
Zdroj | Xiaomi
Michal Sobek
Športové hodinky Xiaomi Watch S1 Active sú aktuálne lacnejšie o takmer 30 eur
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi má vo svojom portfóliu skvelé športové hodinky Xiaomi Watch S1 Active. Majú športovejší vzhľad a aktuálne ich viete kúpiť o takmer 30 eur lacnejšie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Pozrite si

Xiaomi ukázalo luxusné smart hodinky so zafírovým sklíčkom aj športový variant

Už samotným vzhľadom je jasné, že Xiaomi Watch S1 Active mieria skôr na športovo aktívnejšieho používateľa. Vyznačujú sa športovejším dizajnom so silikónovým remienkom so šírkou 22 mm, takže ho môžete kedykoľvek vymeniť. Samotné telo je tvorené z materiálu Polyamid, ktorý je vystužený sklenenými vláknami. Displej kryje odolné sklo a spodná strana je z plastu. Nechýba certifikácia 5 ATM a na pravom boku sú dve fyzické tlačidlá. Poteší aj hmotnosť, a to 36,3 gramov.

Zdroj | Xiaomi

Displej je typu AMOLED s uhlopriečkou 1,43-palca s rozlíšením 466 x 466 pixelov a beží na frekvencií 60 Hz. Samotné prostredie je plynulé. Xiaomi zvolilo vlastný operačný systém. To znamená, že tu nájdete pár doinštalovateľných aplikácií, možnosť telefonovania, asistentku Amazon Alexa a aj možnosť platieb pomocou Xiaomi Pay. Podporované sú však len mBank a služba Curve. Zamrzí však fakt, že na notifikácie nemôžete nijako reagovať. Možnosť interakcie má pritom aj smart náramok Xiaomi Smart Band 7. Absentuje tiež slovenčina, ale nájdete tu napríklad češtinu.

Meranie tepu, okysličenia, stresu a spánku patrí už k štandardnej výbave moderných smart hodiniek. Merať je možné až 117 športových aktivít a nechýba ani GPS modul. Xiaomi udáva výdrž na úrovni 12 dní, čo je celkom fajn hodnota a postará sa o to batéria s kapacitou 470 mAh. Následne hodinky dobijete pomocou magnetickej nabíjačky s pinmi.

Zdroj | Xiaomi

Pri uvedení do predaja stáli smart hodinky Xiaomi Watch S1 Active 169 eur. Teraz ich však viete kúpiť už za 140,65 eur, čo je úspora takmer 30 eur alebo aj 17 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.