Špičkový bezdrôtový reprák Audio Pro C10 MkII prináša niekoľko vylepšení

ZDROJ | Audio Pro

Audio Pro vznikol v roku 1978 s peknou ideou – poskytovať najlepšiu kvalitu zvuku za dostupnú cenu. Po viac ako štyroch desaťročiach sa zdá, že ich koncept funguje. Dokazuje to napríklad ich predajná sieť v 45 krajinách sveta.

Audio Pro C10 MkII je multiroom audio systém, ktorý je druhou generáciou oceňovaného modelu C10. Novinka rozširuje možnosti streamovania, škandinávsky dizajn ulahodí aj náročným poslucháčov, ktorí si potrpia na vkusné doplnky.

ZDROJ | Audio Pro

Podporu multiroom počúvania uľahčí integrácia s technológiami AirPlay 2 a Google Cast. Podľa CEO spoločnosti Jensa Henriksena si toto rozšírenie vyžiadali samotní používatelia. „Možnosť prepojiť reproduktory Audio Pro s ostatnými, ktorí používajú Google Cast alebo AirPlay 2 poskytuje nekonečné možnosti,“ dodal.

ZDROJ | Audio Pro

Chromecast podporuje až 300 aplikácií, z ktorých môžete prenášať zvuk. AirPlay 2 je určený pre zariadenia od Apple. Nový model dostal šesť tlačidiel, uľahčia prehrávanie skladieb, ako aj ukladanie obľúbených rozhlasových staníc bez toho, aby ste museli siahať po smartfóne.

Pozrite siGramofóny a LP: Koníček, obsesia a veľké emócie

O zvuk sa stará zosilňovač s výkonom 2 x 20 W + 40 W výškový reproduktor triedy D. Frekvenčná charakteristika je v rozsahu 45 až 22 000 Hz s výhybkou na 2 500 Hz. Konektivitu zabezpečuje Wi-Fi 5, Bluetooth 4.2 a RCA vstupy. Tie sa dajú využiť aj na pripojenie gramofónov, ktoré zažívajú v poslednej dobe veľký boom.

ZDROJ | Audio Pro

Novinka dostáva pozmenený dizajn. Do prednej časti bola pridaná sieťovaná textília, je na výber z dvoch farieb. Vďaka nenápadným magnetom sa dá kryt ľahko odstrániť a získať tak klasický vzhľad Audio Pro. Vylepšený je aj bass reflex, je väčší a má poskytnúť lepšiu akustiku. Rozmery reproduktoru sú 165 x 320 x 185 mm.

ZDROJ | Audio Pro

Audio Pro C10 MkII si môžete vybrať v troch farbách (čierna, biela, sivá), cena za jeden kus je 400 €.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku