Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 3 min.
  • 7.10.2021

Špičkový 4K Android TV Sony Bravia je teraz za bagateľ

Špičkový 4K Android TV Sony Bravia je teraz za bagateľ
Zdroj | Sony
Richard Pliešovský
Špičkový 4K Android TV Sony Bravia je teraz za bagateľ
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Smart televízor je najlepšou voľbou, ak chcete od televízora niečo viac ako nudné prepínanie kanálov. Medzi top favoritov už roky patrí značka Sony. Ak hľadáte kvalitný telkáč s Android TV, máme pre vás horúci tip, 65-palcový Sony Bravia KE-65XH9096 so 44,1 % zľavou!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Televízor má 164 cm HDR obrazovku so 4K Ultra HD rozlíšením (3 840 × 2 160 px). Vďaka technológiám si viete prispôsobiť jas podľa vašich potrieb (X-tended Dynamic Range), zlepšíte si rozlíšenie do 4K (4K X-Reality PRO), získate ostrý obraz aj v rýchlych scénach (X-Motion Clarity). Perfektný obraz si bude užívať v akejkoľvek scéne, či už budete pozerať film, alebo hrať hry.

Televízor je vybavený výkonným procesorom 4K HDR Processor X1, s jeho pomocou zobrazí Triluminos displej aj jemné detaily. Režim Netflix Calibrated Mode bol vyvinutý pre pôvodné relácie od Netflixu. Vďaka tomu uvidíte na Sony Bravia KE-65XH9096 obraz presne v takej podobe, ako ho zamýšľali autori. Okrem toho máte na diaľkovom ovládači samostatné tlačidlo Netflix, po jeho stlačení sa aplikácia okamžite spustí.

Pozrite si

Nové televízory Sony chcú zaujať kognitívnym AI procesorom a HDMI 2.1

Sony si dalo záležať aj na kvalitnom zvuku. O ten sa postará Dolby Atmos a zabudované 20 W reproduktory. S-Force Front Surround vytvára priestorový zvuk porovnateľný so zvukom z niekoľkých samostatných reproduktorov.

Zdroj | Sony

V televízore nájdete pokročilé hlasové ovládanie a bezdrôtové spojenie cez Bluetooth, Chromecast a Apple AirPlay a Apple HomeKit. Google Play sa postará o dostatok aplikácií, ktoré využívate vo svojich smart zariadeniach.

Zdroj | Sony

Sony Bravia LED KE-65XH9096 nesklame ani dizajnom. Je tenký a má úzke rámiky, dokonale tak splynie s vašim interiérom bez ohľadu na štýl, akým ho máte zariadený. Môže byť položený na kovovom stojane, alebo zavesený na stene.

Zdroj | Sony

Televízor Sony KE-65XH9096 sa bežne predáva za 1 699,00 €, no aktuálne ho môžete kúpiť od 899,00 €. To je zľava vo výške 44,1 %! Za lepšiu cenu ich momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.