Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Špičkové slúchadlá Jabra Elite 85t v zľave viac ako 20 %? Povieme vám, kde

Špičkové slúchadlá Jabra Elite 85t v zľave viac ako 20 %? Povieme vám, kde
Zdroj | Jabra
Michal Sobek
Špičkové slúchadlá Jabra Elite 85t v zľave viac ako 20 %? Povieme vám, kde
Zdroj | Jabra
Zdroj | Jabra

Hádam každý populárny výrobca má vo svojom portfóliu špičkový model bezdrôtových slúchadiel. Presne takými sú aj Jabra Elite 85t, ktoré aktuálne kúpite v zľave viac ako 20 %.

Ak sa pozrieme na dizajn, tak tu máme dvojicu malých slúchadiel ukrytú v kompaktnom nabíjacom puzdre. Poteší certifikácia IPX4 a v balení sa nachádzajú tri dvojice gumených nadstavcov EarGels, aby vám padli do uší ako uliate.

Dobre spracované je aj nabíjacie puzdro, v ktorom slúchadlá držia pomocou silných magnetov. Výhodu tiež poskytuje integrovaná cievka pre bezdrôtové nabíjanie, ako aj možnosť jej využitia ako powerbanky.

Obsah pokračuje pod reklamou

Slúchadlá majú integrovanú technológiu aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC), ale aj opak v podobe transparentného režimu. O skvelý a plný zvuk sa starajú 12-milimetrové dynamické meniče a k dispozícii je podpora kodekov AAC a SBC. Hovory budú taktiež veľmi čisté vďaka až 6 mikrofónom.

Na ovládanie hlasitosti slúžia fyzické tlačidlá na každom slúchadle. Pre ďalšie úpravy slúži aplikácia Jabra Sound+. Batéria v slúchadlách vydrží na jedno nabitie zhruba 5,5 hodiny so zapnutou funkciou ANC alebo 7 hodín bez nej. Puzdro slúchadlám dodá ďalších dokopy až 25 hodín.

Pôvodná cena týchto špičkových bezdrôtových slúchadiel bola pri vstupe do predaja 229 eur. Aktuálne ich už nájdete od ceny 179,99 eur, čo je úspora 49 eur alebo aj 21,4 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.