Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Špičkové slúchadlá Huawei FreeBuds Pro 2 môžu byť vaše o 20 % lacnejšie

Špičkové slúchadlá Huawei FreeBuds Pro 2 môžu byť vaše o 20 % lacnejšie
Zdroj | Huawei
Michal Sobek
Špičkové slúchadlá Huawei FreeBuds Pro 2 môžu byť vaše o 20 % lacnejšie
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Aj spoločnosť Huawei má vo svojom bohatom portfóliu špičkové bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 2 Pro. Aktuálne sú v zľave až 20 %, čo sa rozhodne oplatí.

Oproti prvej generácii sa dizajn nejako výrazne nezmenil. Opäť ide o slúchadlá, ktoré na prvý pohľad jemne pripomínajú AirPods Pro. Nabíjacie puzdro s USB-C konektorom aj cievkou pre bezdrôtové nabíjanie je kompaktné a ľahko sa zmestí do vrecka nohavíc.

Samotné slúchadlá majú gumené nadstavce, ktoré sa starajú o izolovanie zvukov okolia a v balení je tiež niekoľko veľkostí. Pre lepšie vyberanie z ucha majú slúchadlá aj krátku nožičku, ktorá obsahuje aj dotykovú vrstvu, kde pomocou dotykov a gest ovládate slúchadlá aj ich hlasitosť. Nechýba certifikácia IP54.

Obsah pokračuje pod reklamou

O zvuk sa starajú 11-milimetrové dynamické meniče. Na zvuku Huawei spolupracoval so spoločnosťou Devialet. Podporujú kodeky SBC, AAC a LDAC. Tiež je tu certifikované HWA aj Hi-Res Audio Wireless.

Na odhlučnenie okolia slúži funkcia aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC), ktoré dokáže znížiť úroveň okolitého hluku až o 47 dB. Opakom je potom aktivácia ambientného režimu, kedy sa aktivujú mikrofóny na samotných slúchadlách.

Pri zapnutej funkcii ANC vydržia slúchadlá hrať približne 4 hodiny. 6,5 hodín dostanete pri vypnutí tejto funkcie. S nabíjacím puzdrom sa dostávame na úroveň 30 hodín prehrávania zvuku, čo je veľmi slušný výsledok.

Slúchadlá Huawei FreeBuds 2 Pro prišli na trh za cenu 199 eur. Aktuálne ich však viete kúpiť za cenu 159 eur, čo je úspora 40 eur alebo aj 20 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.