Špičkové Apple AirPods Max teraz kúpite až o štvrtinu lacnejšie

ZDROJ | Apple

AirPody už nie sú iba o drobných bielych slúchadlách do uší. Svoju rodinu slúchadiel Apple koncom predminulého roka rozšíril o nové náhlavné slúchadlá Apple AirPods Max, ktoré sa okamžite zaradili medzi špičku na trhu. S odstupom času si ich už teraz môžete kúpiť o viac ako 25 % lacnejšie.

Po obrovskom úspechu klasických kôstkových a štupľových slúchadiel Apple AirPods a AirPods Pro bolo iba otázkou času, kedy bude chcieť Apple využiť talent svojich zvukových inžinierov a na trh prinesie prémiové náhlavné slúchadlá, ktoré budú konkurovať etablovaným značkám ako Bose, Bowers & Wilkins, Sony a ďalším.

ZDROJ | Apple

Apple AirPods Max svoj potenciál naplnili a v pomerne unikátnom dizajne z nerezovej ocele a hliníka ukrývajú masívne dynamické meniče schopné vykresliť kvalitný zvuk v celom frekvenčnom rozsahu aj pri vysokej hlasitosti.

Pod prémiové ozvučenie sa v ich prípade podpisuje aj 10-jadrový čip Apple H1, ktorý sa stará o optimalizáciu zvuku a zároveň aj o aktívne potláčanie okolitých ruchov. V kombinácii s teleskopickou konštrukciou a pamäťovou penou sa tak môžete tešiť na maximálne pohodlie a úplné ticho pri počúvaní obľúbených piesní.

ZDROJ | Apple

Automatické párovanie so zariadeniami od Apple, podpora priestorového ozvučenia a bezstratového prehrávania hudby prostredníctvom Apple Music je pri nich samozrejmosťou. Ich špecialitou je aj otočná digitálna korunka známa z hodiniek Apple Watch, ktorá slúži na pohodlné ovládanie hlasitosti a hudby.

Slúchadlá Apple AirPods Max dorazili na trh v decembri 2020 s odporúčanou maloobchodnou cenou 629 €. Aktuálne si ich v povianočných výpredajoch môžete kúpiť prostredníctvom autorizovaných predajcov Apple už od 469 €.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku