Soundbar pod stromček? LG SN7Y teraz kúpite až o 200 eur lacnejšie

ZDROJ | LG

Soundbar je ideálnym spôsobom, ako si kvalitne a zároveň pomerne lacno a elegantne vylepšiť ozvučenie v obývačke aj bez množstva reproduktorov, káblov a minutých eur. Prémiový model LG SN7Y vám to ponúkne teraz až o 44 % lacnejšie.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Audio produkty na rozdiel od počítačov či smartfónov až tak rýchlo technologicky nestarnú, vďaka čomu si do domácnosti môžete bez problémov zakúpiť aj rok-dva staré zariadenia oveľa lacnejšie, aj bez robenia akýchkoľvek kompromisov v zmysle ich výbavy a funkcií.

ZDROJ | LG

Príkladom toho je soundbar LG SN7Y, ktorý hneď na prvý pohľad zaujme bezdrôtovým subwooferom, vďaka ktorému budete mať aj v priestore okolo televízora či plátna poriadok. Už samotný soudbar ponúkne výkon 220 W, celková zostava aj so soundbarom 380 W.

Pozrite siSlovensko má prvú 3D mapu na prevádzku dronov

Soundbar s 3.1.2-kanálovým ozvučením ponúkne aj podporu aktuálnych štandardov Dolby Vision, Dolby Atmos, DTS:X a Hi-Res Audio, o ktorých vykreslenie sa postará adaptívny zvuk AI Sound Pro. Ak budete chcieť, bezdrôtovo budete môcť túto zostavu rozšíriť až na 5.1.2 kanálov.

ZDROJ | LG

Zvuk do LG SN7Y môžete „nakŕmiť“ prostredníctvom HDMI, optického portu alebo aj prostredníctvom technológie Bluetooth. Soundbar tak využijete aj bez televízora, napr. pri prehrávaní hudby z vášho telefónu alebo tabletu.

LG SN7Y zamieril na náš trh koncom minulého roka s oficiálnou odporúčanou cenou 459 eur. Aktuálne si ho už môžete zakúpiť od 257 eur, čo predstavuje pokles ceny o 44 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku