Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Soundbar pod stromček? LG SN7Y teraz kúpite až o 200 eur lacnejšie

Soundbar pod stromček? LG SN7Y teraz kúpite až o 200 eur lacnejšie
Zdroj | LG
Stanislav Vinc
Soundbar pod stromček? LG SN7Y teraz kúpite až o 200 eur lacnejšie
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Soundbar je ideálnym spôsobom, ako si kvalitne a zároveň pomerne lacno a elegantne vylepšiť ozvučenie v obývačke aj bez množstva reproduktorov, káblov a minutých eur. Prémiový model LG SN7Y vám to ponúkne teraz až o 44 % lacnejšie.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Audio produkty na rozdiel od počítačov či smartfónov až tak rýchlo technologicky nestarnú, vďaka čomu si do domácnosti môžete bez problémov zakúpiť aj rok-dva staré zariadenia oveľa lacnejšie, aj bez robenia akýchkoľvek kompromisov v zmysle ich výbavy a funkcií.

Zdroj | LG

Príkladom toho je soundbar LG SN7Y, ktorý hneď na prvý pohľad zaujme bezdrôtovým subwooferom, vďaka ktorému budete mať aj v priestore okolo televízora či plátna poriadok. Už samotný soudbar ponúkne výkon 220 W, celková zostava aj so soundbarom 380 W.

Pozrite si

Slovensko má prvú 3D mapu na prevádzku dronov

Soundbar s 3.1.2-kanálovým ozvučením ponúkne aj podporu aktuálnych štandardov Dolby Vision, Dolby Atmos, DTS:X a Hi-Res Audio, o ktorých vykreslenie sa postará adaptívny zvuk AI Sound Pro. Ak budete chcieť, bezdrôtovo budete môcť túto zostavu rozšíriť až na 5.1.2 kanálov.

Zdroj | LG

Zvuk do LG SN7Y môžete „nakŕmiť“ prostredníctvom HDMI, optického portu alebo aj prostredníctvom technológie Bluetooth. Soundbar tak využijete aj bez televízora, napr. pri prehrávaní hudby z vášho telefónu alebo tabletu.

LG SN7Y zamieril na náš trh koncom minulého roka s oficiálnou odporúčanou cenou 459 eur. Aktuálne si ho už môžete zakúpiť od 257 eur, čo predstavuje pokles ceny o 44 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.