Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Sound Blaster JAM od Creative nebudete počas nosenia ani cítiť

Sound Blaster JAM od Creative nebudete počas nosenia ani cítiť
Marek Šimunek
Sound Blaster JAM od Creative nebudete počas nosenia ani cítiť

Čo si budeme nahovárať, väčšina z nás nosí svoju hudbu priamo v smartfóne. Máme ju tak vždy pri sebe, kdekoľvek sa nachádzame. Bezdrôtové slúchadlá sa tak stávajú vynikajúcim príslušenstvom k našim tabletom a smartfónom a je jedno, či si chcete užiť obľúbenú kapelu, alebo iba v kľude pozrieť večerný film. Svoje produkty na tejto scéne má aj spoločnosť Creative, ktorá práve predstavila ďalší prírastok. Sú ním nové bezdrôtové slúchadlá Sound Blaster JAM.

Creative Sound Blaster JAM

POZRITE SI
Herná scéna spoznáva NFC. Creative ukazuje nové slúchadlá
Creative Aurvana sú prémiové slúchadlá s modernými technológiami

Tie sa k zdroju zvuku okrem USB, či 3,5 mm audio konektora pripájajú pomocou technológie Bluetooth 4.1, pričom pre jednoduché párovanie nechýba ani NFC. V čom sa však od iných podobných slúchadiel model JAM líši je možnosť pripojenia slúchadiel k počítaču pomocou USB konektora pre prehrávanie nekomprimovaných súborov, ktoré zabezpečuje technológia Sound Blaster SBX Pro Studio. Nastavenia zvuku môžete ovládať pomocou samostatnej aplikácie a získať tak dynamickejší a priestorovejší zvuk.

Creative Sound Blaster JAM

Priamo na slúchadlách nájdete aj niekoľko ovládacích prvkov pre nastavenie hlasitosti, rýchle ovládanie prehrávania a vylepšenie basov pomocou tlačidla BASS. Integrovaná batéria by mala podľa výrobcu vydržať 12 hodín prehrávanie hudby, alebo telefonovania. Áno, slúchadlá Creative Sound Blaster JAM disponujú aj mikrofónom s funkciou potlačenia okolitého hluku, takže si s nimi môžete aj zatelefonovať. Nové slúchadlá sa objavia v predaji koncom januára, pričom ich odporúčaná cena je 49,99 eur.

Creative Sound Blaster JAM

Foto: Creative