Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Sony Xperia Z5, pán dokonalý

Sony Xperia Z5, pán dokonalý
Zdroj | Sony
PR článok
Sony Xperia Z5, pán dokonalý
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Evolúcia pokračuje a štafetu vlajkovej lode preberá Sony Xperia Z5. Elegantná a uhladená, s telom hrúbky iba 7,3 mm. Nemusíte sa o ňu báť, ak ju oblejete, alebo vám spadne do vody či piesku. Do jej vode a prachu odolného tela sa vlhkosť alebo prach nedostane. Nádherný a farebne verný 5,2” Full HD displej s technológiami Triluminos a X-Reality for Mobile je aj zo strán pod veľkými pozorovacími uhlami dobre čitateľný. So stereo reproduktormi S-Force Front Surround máte možnosť užiť si príjemné zážitky pri počúvaní hudby, alebo pozeraní filmov.

Praktický a inteligentný kryt Cover Window váš smartfón Xperia Z5 nielenže ochráni, ale jeho hlavné funcie a dôležité udalosti budete mať vždy po ruke. Ako celý nový rad, tak aj Xperia Z5 má úplne nový fotoaparát s 23 Mpx snímačom Exmor RS for Mobile veľkosti 1/2.3”, používanej v kompaktných fotoaparátoch. Vďaka spojeniu prepracovanej optiky G Lens (f/2,0) s rýchlym autofókusom a stabilizačným systémom SteadyShot bez problémov uchováte svoje spomienky v najvyššej kvalite. Navyše môžete natáčať aj Ultra HD videá v rozlíšení až 3 840 x 2 60 px pri 30 fps.

O spoľahlivý výkon smartfónu Sony Xperia Z5 s operačným systémom Android 5.1 sa stará 64-bitový 8-jadrový procesor Snapdragon 810 s grafickým čipom Adreno 430 a 3 GB pamäte RAM. Dostatok priestoru pre multimédiá vám poskytne 32 GB vnútornej pamäte, ktorú si v prípade potreby ľahko rozšírite microSD pamäťovou kartou o ďalších 200 GB. Podpora rýchlych dátových prenosov v LTE sieťach nesmie chýbať ani tomuto smartfónu, rovnako, ako bezdrôtové prenosy cez Wi-Fi či Bluetooth, prípadne i NFC. A vďaka podpore PS4 Remote Play si svoje obľúbené hry zahráte aj na smartfóne Sony Xperia Z5.

To, čo nové smartfóny radu Xperia Z5 popri fotoaparáte charakterizuje, je inovované tlačidlo ON/OFF, v ktorom je implementovaný snímač odtlačkov prstov. Stačí, keď sa ho dotknete a smartfón sa vám odomkne. Žiadny mobilný telefón, a ani Sony Xperia Z5, nemôže spoľahlivo pracovať bez dostatku energie. O tú sa stará pomerne výkonná batéria s kapacitou 2 900 mAh, pre ktorú nie je problém v optimalizovanom režime udržať smartfón v chode až dva dni. Na predĺženie jej výdrže využijete úsporné režimy STAMINA. Pomocou nich, využívaním v nutnom prípade iba základných funkcií telefónu, výdrž batérie natiahnete aj na týždeň.

https://www.youtube.com/watch?v=OGqfFQdSbIw

Nová vlajková loď značky Sony, smartfón Xperia Z5, vám dodá pocit istoty v každej situácii. Či už pri zábave, oddychu alebo práci. Dostupný je v štyroch farbách, čiernej, bielej, zlatej a zelenej za cenu 699 €. Smartfón Sony Xperia Z5 Compact nájdete aj v ponukách operátorov O2, Orange a Telekom.

https://www.youtube.com/watch?v=AlYSQzjKwJM

 

Zdroj