Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Sony Vaio J: maľujte prstom na displeji

Sony Vaio J: maľujte prstom na displeji
Marek Šimunek
Sony Vaio J: maľujte prstom na displeji

Známe štýlové notebooky Sony Vaio dostali nového neobyčajného príbuzného, ktorým je nový „all-in-one“ počítač Sony Vaio série J. Okrem elegantného moderného dizajnu, dotykovej obrazovky prinesie aj novú programovú výbavu pre jednoduchú prácu s multimédiami a dokonca zmení obrazovku na maliarske plátno.

Sony Vaio J

Nový stolový počítač Sony Vaio J nie je len výkonným počítačom ale aj perfektným bytovým doplnkom. Elegantný čierny dizaj a „all-in-one“ riešenie nenarušia prostredie vašej kancelárie. Všetky komponenty a káble sú umiestnené v monitore a tak okrem monitora, klávesnice a myšky nebude nič rušiť váš poriadok na stole. Pod veľký 21,5″ displej ponúkajúci Full HD rozlíšenie 1920 x 1080 bodov, ľahko umiestnite klávesnicu v prípade, že ju nebudete potrebovať. Celý displej počítača Vaio J je dotykový, čo značne uľahčí prezeranie akýchkoľvek dokumentov alebo internetových stránok. O dostatočný výkon sa bude starať procesor Intel Core i3 s taktom 2,26 GHz, spolu s najnovším operačným systémom Microsoft Windows 7 Premium (64 bit.) v spojení s 4 GB DDR3 operačnej pamäte. Pre multimediálne súbory zabezpečí dostatok priestoru rýchly 7 200 otáčkový pevný disk s kapacitou 500 GB. Herný a grafický výkon postačujúci pre väčšinu operácií Vaio J získava z grafickej karty nVidia GeForce 310M. Pripojenie bezdrôtových zariadení umožní integrácia Bluetooth a k internetu sa okrem štandardného LAN kábla pripojíte pomocou Wi-Fi b/g/n modulu.

Sony Vaio J

Pre ešte komfortnejšiu prácu je Sony Vaio J dodávaný spolu so špecifickým softvérom, medzi ktorý je určite možné zaradiť jednoduchý program YouPaint, ktorý v priebehu sekundy zmení tento elegantný desktop na maliarske plátno. Vďaka dotykovej obrazovke je kreslenie veľmi jednoduché a určite okrem detí zabaví aj rodičov. Pre multimediálne súbory je určená inteligentná galéria Media Gallery. Zabudovaný prehrávač šikovne zoradí fotografie, hudbu, audio a videá tak aby ste si ich dokázali jednoducho a rýchlo prezerať pomocou ťukania, posúvania a rotovania palcami po obrazovke. Media Gallery automaticky rozoznáva vaše obľúbené položky a tak vám umožní rýchly prístup k médiám, ktoré zobrazujete najčastejšie. S vašimi priateľmi si budete môcť užívať videotelefonovanie vďaka integrovanej webkamere MOTION EYE a multimediálne súbory si rýchlo napálite na DVD disk pomocou dvojvrstvovej optickej mechaniky. Nový multimediálny počítač Sony Vaio J bude dostupný od júla tohto roku za zatiaľ nestanovenú cenu.