Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Sony sa na E3 nenechalo zahanbiť, predstavilo hry aj pre VR

Sony sa na E3 nenechalo zahanbiť, predstavilo hry aj pre VR
Zdroj | Gamerant
Michal Spiegel
Sony sa na E3 nenechalo zahanbiť, predstavilo hry aj pre VR
Zdroj | Gamerant
Zdroj | Gamerant

Po vynikajúcej Microsoft prezentácii na konferencii E3 2016, ich hlavná konkurencia – Sony rovnako predstavila svoje nové tituly. Nechýbala veľkolepá show doplnená o symfonický orchester, ktorý dodával jednotlivým predstaveniam živú epickú hudbu. Sony síce neukázala žiadny nový typ konzoly, no plnohodnotne to vynahradila prekvapeniami a veľkolepými titulmi.

Pozrite si

Sony PlayStation VR: cenovo dostupná virtuálna realita

Pozrite si

Microsoft na E3 hviezdil s viac ako dvadsiatkou hier pre Xbox

God of War

Pokračovanie legendárnej série, ktorá sa preslávila svojou brutalitou, návykovou hrateľnosťou a dychberúcou grafikou ešte z čias Playstation 2 priniesla čerstvý gameplay z pokračovania na Playstation 4. Dátum vydania zatiaľ vývojári neprezradili.

The Last Guardian

Ďalšia pecka, na ktorú fanúšikovia čakajú vyše päť rokov a mala pôvodne výjsť na PS3 ukázala nový gameplay a konečne bol priblížený dátum vydania tohoto umeleckého skvostu. Zapísať si môžete 25. október 2016.

Horizon: Zero Dawn

Ešte minulý rok ukázaná hra od holandskej spoločnosti Guerilla Games ukázala ďalší akčný gameplay ich novej hry. Nezabudli ukázať presný dátum vydania a to 28. február.  Mimochodom predchádzajúca séria tejto firmy bola známa strielačka Killzone.

Detroit: Become Human

Quantic Dream, spoločnosť preslávená svojimi filmovými interaktívnymi hrami konečne ukázala viac zo svojej pripravovanej sci-fi hry, kde vaše rozhodnutia budú mať dopady na celú hru. Dátum si však naďalej nechávajú pre seba.

Pozrite si

Sony na E3 nové PlayStation nepredstavila, stavila však na VR

Resident Evil VII

Trailer, ktorý si pozrite radšej s rozsvieteným svetlom vás priková k stoličke nie len svojou atmosférou, ale aj prekrásnou grafikou. Po dlhej dobe tu máme zdá sa úspešný návrat k počiatkom tejto kultovej série. Na poličky obchodov sa dostane až 27. januára 2017, no čo je určite potešením pre odvážnych, že bude plne podporovať zariadenie Playstation VR.

Pozrite si

Z týchto VR hier pre Oculus Rift sa pos…kladáte

Farpoint

Novinka špeciálne vytvorená pre platformu Playstation VR. Odohráva sa na vzdialenej planéte a vyzerá to tak, že sa môžeme tešiť na kvalitný sci-fi titul.

Batman: Arkham VR

VR hry neostali len pri jednej a priniesli krátky trailer, ktorý len oznámil, že fanúšikovia Batmana sa dočkajú verzie pre virtuálnu realitu. Batman priletí už v októbri 2016.

Spiderman

Insomniac games pracujú na novej hre o pavúčom mužovi. V krátkom traileri môžete zazrieť aj kvalitné zábery z gameplayu, ktoré vyvolajú nostalgiu na staré hry tohoto superhrdinu.

Days Gone

Zaujímavý survival horor bol ďalší z nových titulov, ktoré boli na E3 predstavené. Zdá sa, že s podobne ladenými titulmi sa tento rok roztrhlo vrece.

LEGO Star Wars: The Force Awakens

Cenu za najvtipnejšu ukážku zo Sony konferencie si môže odniesť určite nasledujúci trailer. Kto by predsa nemiloval LEGO hry. Hra bude v obchodoch už 28. júna a demo si môžete stiahnuť aj teraz.

Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty ukázalo exkluzívny gameplay práve na Sony konferencii. Nevyzerá najhoršie, ale na starom engine sa už niekoľko rokov ukazujú chybičky krásy.

Death Stranding

Predstavenie novej značky vizionára Hidea Kojimu zožalo búrlivý potlesk. Tešíme sa na nejaký gameplay z tejto veľmi zaujímavo vyzerajúcej hry.

https://www.youtube.com/watch?v=hI8goBqqRTo

Crash Bandicoot

Najväčším prekvapením určite bolo predstavenie návratu najpopulárnejšej skákačky v histórii Playstationu. Crash sa vráti už túto jeseň a prvé tri diely budú remastrované pre PS4. Už teraz sa tešíme.

Celú konferenciu si môžete pozrieť pod článkom (začiatok asi v 30. minúte).

Zdroj