Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Sony pridala do svojho portfólia nové plne bezdrôtové slúchadlá

Sony pridala do svojho portfólia nové plne bezdrôtové slúchadlá
Zdroj | Sony
Michal Spiegel
Sony pridala do svojho portfólia nové plne bezdrôtové slúchadlá
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Segment plne bezdrôtových slúchadiel je relatívne bohatý. Najnovšie do tejto ponuky pribudnú aj nové plne bezdrôtové slúchadlá od japonskej spoločnosti Sony. Konkrétne ide o model so zložitým názvom ako už sme pri Sony zvyknutí – WF-SP800N.

Bezdrôtové slúchadlá sa ideálne hodia na športové aktivity ako cvičenie či beh. O ochranu sa postará IP55 certifikát, ktorý zabezpečí odolnosť voči potu a vode.

Pozrite si

O čom sme písali pred 10 rokmi? O 3D mobile, 3D Sony telke, 3D projektore

Na jedno nabitie by mali slúchadlá vydržať slušných 9 hodín s tým, že vďaka nabíjacej kolíske na prenášanie so zapnutým potláčaním okolitého hluky by mali vydržať 18 hodín. V prípade, že vypnete túto funkciu, slúchadlá by mali vydržať 13 hodín a s kolískou až 26.

Pokiaľ sa vám slúchadlá úplne vybijú, je možnosť rýchlym dobitím za 10 minút počúvať po dobu ďalšej hodiny. Slúchadlá tiež disponujú efektom Extra Bass a podporujú kodeky ACC a SBC.

Slúchadlá predstavujú strednú triedu medzi prémiovými WF-1000XM3 a dostupnejšími WF-XB700. Druhé menované napríklad nedisponujú potláčaním hluku.

Oproti ostatným spomínaným modelom, disponuje tento model podporou pre smartfón aplikáciu, v ktorej si viete upraviť cez ekvalizér profily napríklad na doma, prácu či na šport. Každý z režimov následne upraví hlasitosť a tiež stav potláčania hluku.

Perfektnou funkciou tiež je možnosť automatického prepínania režimu podľa polohy, kde sa nachádzate. Keď napríklad navštívite posilňovňu, aplikácia vyhodnotí, že sa má režim prepnúť na mód určený na cvičenie.

Zdroj | Sony
Pozrite si

Sony prichádza s lacnejšími alternatívami k svojim prémiovým slúchadlám

Zaujímavou funkciou slúchadiel Sony WF-SP800N je tiež quick attention čiže rýchla pozornosť, ktorá umožní podržaním prsta na slúchadle stíšiť hudbu a počuť okolité zvuky, takže ak na vás niekto hovorí, nemusíte si slúchadlá skladať ani zastaviť hudbu. Napriek tomu neodporúčame slúchadlá používať na outdoorové športy, kedy môžete ohrozovať seba kvôli okoloidúcim autám či cyklistom.

Pokiaľ vás slúchadlá Sony WF-SP800N zaujali, kúpiť sa dajú za 199 dolárov a k dispozícii sú v čiernom a modrom farebnom spracovaní.

Zdroj | Sony
Zdroj