Sony predstavuje nový rad bezdrôtových reproduktorov X-Series

ZDROJ | Sony

S blížiacim sa letom tu máme aj pravidelné obnovenie portfólia bezdrôtových reproduktorov od Sony. Najnovší rad X-Series so sebou prináša tri bezdrôtové reproduktory.

Všetky novinky sú vybavené novými reproduktorovými meničmi X-Balanced. Membrána, ktorá nemá kruhový tvar, by mala poskytovať väčší akustický tlak a zabezpečiť menšie skreslenie vďaka tomu, že maximalizuje plochu reproduktora. Výsledkom by tak mal byť bohatší a jasnejší zvuk bez ohľadu na to, aký štýl hudby počúvate.

Všetky tri modely disponujú funkciou MEGA BASS, ktorá umožňuje, aby sa zvýraznili basy reproduktora. Zaujímavým je aj režim LIVE SOUND, ktorý zlepší audio výstup pri počúvaní hudobných koncertov.

Všetky tri modely ponúkajú slušnú výdrž batérie, rýchle nabíjanie a tiež možnosť ich nabíjať zo smartfónu. Navyše disponujú režimom Battery Care, ktorý zabráni prenabitiu reproduktora a predĺži tak životnosť batérie.

Reproduktory disponujú aj ambientným osvetlením, ktoré reaguje na hudbu. Aby toho nebolo málo, okrem Bluetooth podpory, disponujú reproduktory vstupmi pre gitaru a mikrofón, takže sa dajú využiť aj pri karaoke.

V neposlednom rade reproduktory nového radu X-Series sa môžu pochváliť funkciou Party Connect na synchronizované pripojenie s ostatnými kompatibilnými reproduktormi.

ZDROJ | Sony

Pozrite siSony Reon Pocket 2 – druhá generácia prenosnej vreckovej klimatizácie

XP700

Prvý model ponúka tri predné výškové reproduktory a jeden zadný výškový reproduktor. Model XP700 spĺňa normu IPX4 odolnosti proti vode. SRS-XP700 vydrží až 25 hodín, keď je zapnutá funkcia MEGA BASS a osvetlenie reproduktoru vypnuté. Cena tohto modelu je 409 € a model bude v predaji od júna 2021.

ZDROJ | Sony

XP500

Tento model ponúka dva predné výškové reproduktory. XP500 spĺňa normu IPX4 odolnosti proti vode, takže reproduktorom sa nestane nič ani keď na nich naprší. Cena novinky je 329 €, v predaji bude od júna 2021.

ZDROJ | Sony

XG500

Rovnako aj tento model ponúka predné výškové reproduktory. XG500 má stupeň krytia proti prachu a vode IP66. To znamená, že je chránený voči ošpliechaniu vodou. Čo sa týka výdrže batérie, tento typ by mal vydržať 30 hodín pri zapnutej funkcii Mega Bass a pri vypnutom osvetlení. Cena modelu SRS-XG500 bude 339 € a model bude v predaji od júla 2021.

ZDROJ | Sony

ZdrojSony

Komentáre k článku