Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Sony NW-A35 - Walkman ešte nevymrel!

Sony NW-A35 - Walkman ešte nevymrel!
Zdroj | Sony
Michal Spiegel
Sony NW-A35 - Walkman ešte nevymrel!
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Spoločnosť Sony na svetovej výstave CES 2017 v americkom Las Vegas predstavila pokračovanie svojho obľúbeného hudobného prehrávača Sony NW-A35 Walkman. Aké novinky ponúka?

Hudobné prehrávače sa stále dobre predávajú, svedčí o tom aj dlhodobá podpora Walkman prehrávačov zo strany Sony. Nová séria Sony NW-A35 má veľmi podobný sympatický dizajn ako predchádzajúce modely, no opäť ponúka niečo navyše.

Pozrite si

Sony NW-WM1Z Walkman – návrat legendy v zlate

Technológia High-Resolution Audio sa postará o kvalitný audio zážitok. Podporuje Bluetooth aj NFC, takže si môžete bezdrôtovo pripojiť aj svoje slúchadlá či reproduktory.

Ak by ste chceli poradiť bezdrôtové slúchadlá, Sony odporúča MDR-100ABN, s ktorými tvorí Walkman dokonalý pár.

Ak obľubujete cestovanie a časté presúvanie, odporúčame vám práve tento prehrávač. S váhou 98 gramov a výdržou batérie až 45 hodín (MP3), respektíve 30 hodín (Hi-Res Audio) si môžete užívať dostatočne dlho na jedno nabitie.

Pozrite si

Sony má nové slúchadlá s podporou technológie EXTRA BASS

Zvuk by ma byť pri Sony prvotriedny, navyše s podporou Hi-Res Audio. Sony NW-A35 podporuje aj DSD formáty, ktoré zaručia všetkým skladbám perfektnú kvalitu. Môžete tak počúvať MP3, WMA, FLAC, Linear PCM, AAC, HE-AAC, Apple Lossless, AIFF a DSD 2.8224MH.

Medzi ďalšie technológie patria kondenzátory POSCAP 3, ktoré posilňujú výkon napájania digitálneho zosilňovača S-Master HX. Tento zosilňovač obmedzuje skreslenie a šum.

Prehrávač je vybavený dvomi hodinovými oscilátormi, ktoré zaisťujú optimálnu demoduláciu pre ďalšie zlepšenie čistoty zvuku.

Pozrite si

ZNAČKY | Sony – história a súčasnosť japonského giganta

Prehrávač sa ovláda cez dotykový 3,1″ displej a vo vnútri nájdete jednoduché užívateľské rozhranie, tak ako sme pri Sony zvyknutí.

Jedine, čo môže trochu sklamať, je iba 16 GB vstavanej pamäte. Na druhej strane si ju môžete rozšíriť microSD kartou o ďalšie gigabajty.

Ak vás tento štýlový hudobný prehrávač zaujal, pripravte si 15 990 rupií, teda okolo 220 eur. Do predaja sa prehrávač dostane vo februári 2017 v piatich farebných spracovaniach – zeleno-modrá, rumelkovo-červená, uhlovo-čierna, limetkovo-žltá a bordo-ružová.

Zdroj