So systémom Samsung MX-HS8500 GIGA sa váš dom zmení na nočný klub

Samsung na CES 2014 prekvapil zaujímavým audio systémom, ktorý je na kolieskach a okrem kvalitného zvuku ponúkne aj svetelné efekty. Každá domáca párty sa tak môže v priebehu okamihu premeniť na skutočnú tanečnú show.

Samsung MX-HS8500 GIGA

Samsung na tohtoročnej výstave CES 2014 okrem ohybnej UHD telky, nového ovládača, úplne novej série tabletov a unikátneho foťáku z telom profíka a črevami kompaktu predstavil aj niečo v audio scéne. Je to komponentový stereo systém Samsung MX-HS8500 GIGA. Ten je unikátny nielen v tom, že je na kolieskach, ale okrem kvalitnej hudby prináša aj svetelné efekty. Nemusíte tak už chodiť do nočného klubu, ale poriadnu párty si môžete užiť aj v pohodlí domova.

Samsung MX-HS8500 GIGA

Opatrný však budťe ak bývate v paneláku. Vaši susedia nemusia oceniť hluk, ktorý produkuje 2 500 W reproduktorová sústava MX-HS8500 GIGA. O vynikajúci zvuk sa starájú špeciálne navrhnuté reproduktory, pričom technológia Cloth vawe edge zjemňuje vibrácie systému a zvyšuje hladinu akustického tlaku, vďaka čomu zažijete skutočne vysokú hlasitosť. Samozrejmosťou sú poriadne basy, o ktoré sa v tomto prípade starajú 15“ basové reproduktory schopné reprodukcie frekvencií už od 35 Hz.

Samsung MX-HS8500 GIGA

Súčasťou systému Samsung MX-HS8500 GIGA je aj 15 svetelných efektov, ktoré dokonale oživia každú párty. Ak už vaša zábava skončí a priatelia sa poberú domov, môžete MX-HS8500 GIGA pohodlne prepojiť s televízorom Samsung a užiť si tak večerný film, alebo športový prenos tak, ako ešte nikdy. Cenu ani dostupnosť nového systému MX-HS8500 GIGA spoločnosť Samsung zatiaľ neuviedla.

Samsung MX-HS8500 GIGA

Foto: Samsung

Komentáre k článku