Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

So smart LED pásikom si môžete podsvietiť gauč, posteľ aj TV, teraz lacnejšie

So smart LED pásikom si môžete podsvietiť gauč, posteľ aj TV, teraz lacnejšie
Zdroj | Yeelight
Stanislav Vinc
So smart LED pásikom si môžete podsvietiť gauč, posteľ aj TV, teraz lacnejšie
Zdroj | Yeelight
Zdroj | Yeelight

LED pásiky vám umožnia vytvoriť si v noci v miestnosti príjemnú atmosféru s ľubovoľným farebným podsvietením, pričom tie smart dokonca môžete ovládať aj cez smartfón či smart reproduktor. LED pásik Yeelight LED Lightstrip Plus 1S to zvláda tiež a teraz pri jeho kúpe môžete ešte aj zopár eur ušetriť.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Výhoda LED pásikov spočíva v tom, že ich môžete schovať kdekoľvek za, do či pod nábytok a vytvoriť si tak v miestnosti nenápadné osvetlenie, ktoré bude pôsobiť, akoby tam bolo už od výroby. LED pásik si tak môžete integrovať pod gauč, skrinku pod TV, posteľ alebo aj za televízor či monitor. Fantázii sa medze nekladú, podmienkou je iba dostupnosť elektrickej zásuvky v dosahu.

Zdroj | Yeelight

LED pásik Yeelight LED Lightstrip Plus 1S ponúka v tejto verzii dĺžku 2 metre, čo je dostatok na pokrytie väčšiny bežného nábytku. Vďaka samolepiacej páske na samotnom pásiku je jeho inštalácia otázkou nanajvýš niekoľkých minút.

Zdroj | Yeelight

Najväčšou výhodou tohto modelu je však samozrejme možnosť ovládať ho prostredníctvom smartfónu či hlasových asistentov. Podobne ako smart žiarovky a svetlá Yeelight, aj tento LED pásik môžete môžete ľubovoľne programovať, nastaviť si vaše vlastné scény alebo si aj jednoducho naplánovať jeho automatické zapnutie a vypnutie. Poteší aj možnosťou jeho zapojenia do ekosystému Apple Domácnosť či Samsung SmartThings.

Yeelight LED Lightstrip Plus 1S dorazil do predaja začiatkom minulého roka a dostupný bol za priemernú cenu okolo 45 €. Aktuálne však jeho cena začala rapídne klesať a dnes si ho už v akcii môžete kúpiť za cenu už od 28,90 €. Aktuálnu ponuku nájdete aj na portáli Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.