Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

So smart hodinkami Watch GT 3 Pro si zaplávate v mori a naučia aj potápať sa

So smart hodinkami Watch GT 3 Pro si zaplávate v mori a naučia aj potápať sa
Zdroj | Huawei
PR článok
So smart hodinkami Watch GT 3 Pro si zaplávate v mori a naučia aj potápať sa
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Ani vy sa neviete dočkať horúcich letných dní a dovolenky pri mori? Huawei nedávno predstavil výborného pomocníka nielen na letné aktivity. S novými smart hodinkami si môžete pokojne zaplávať v mori, či objavovať krásy podmorského sveta. S novým režimom potápania vám hodinky ukážu ako na potápanie či pomôžu vám natrénovať udržanie dychu pod vodou. A v neposlednom rade vyzerajú naozaj skvele.

Výrobca prišiel s hodinkami, ktoré perfektne spĺňajú každodenné potreby a zároveň povýšili dizajn na úplne novú úroveň. V hodinárskom svete sa totiž používa množstvo materiálov. Medzi tie prémiovejšie patria cenné kovy ako bronz, zlato či špeciálne kovy, ako napríklad titán. Ten je totiž mimoriadne odolný, pevný a zároveň ľahký. Práve po ňom siahol Huawei pri výrobe pánskeho variantu s rozmerom 46 mm. Dočkali sme sa tak nielen skutočne pekného vzhľadu smart hodiniek, ale tiež kvalitného a trvácneho materiálu, vďaka čomu odolajú naozaj aj tomu najhrubšiemu zaobchádzaniu.

Zdroj | Huawei

Dámsky variant, ktorý prichádza v decentnejšom 43 mm rozmere, sa môže tiež pýšiť prémiovým materiálom púzdra či náramku. Keramika je v hodinárskom svete považovaná za prestížny materiál, ktorý ponúka vysokú pevnosť a lesk, no tiež odolnosť voči UV žiareniu, vďaka čomu si hodinky zachovajú svoju krásnu perleťovú farbu prakticky naveky.

Postarajú sa o zdravie

Okrem dizajnu, ktorý môžete poľahky skombinovať so športovým outfitom, rovnako ako aj spoločenskými šatami či oblekom, je hlavnou devízou nových smart hodiniek ich technologická výbava. Veľký prehľadný displej je už štandardom, no tieto hodinky idú ešte ďalej! Po novom si s nimi zmeriate EKG (funkcia bude dostupná v druhej polovici tohto roka) a výsledok merania môžeš poslať svojmu lekárovi a konzultovať s ním prípadné problémy. Okrem toho hodinky budú monitorovať tep, hladinu kyslíka v krvi (SpO2) – dôležitý faktor najmä posledných dvoch rokov, ale tiež zhodnotia váš spánok či dohliadnu v prípade žien na menštruačný cyklus. V prehľadnej aplikácii Huawei Health uvidíte všetky potrebné detaily, a hodinky vás upozornia, ak príde k výkyvu od normálneho režimu.

Zdroj | Huawei

Všetky obľúbené športové aktivity na zápästí

Smart hodinky sa stali neoddeliteľnou súčasťou nášho športovania. Monitorujú nás pri behu, bicyklovaní či pri ostatných aktivitách. Nie každý z nás však iba behá alebo bicykluje. Huawei myslel aj na ostatných, preto v hodinkách nájdete desiatky tréningov, do ktorých tentoraz pribudol aj tréning dychu, aby ste vydržali pod vodou čo najdlhšie, ako aj meranie času a hĺbky pod hladinou vody. To pomôže najmä freediverom, ktorí ocenia vodeodolnosť 5 ATM a odolnosť voči slanej či sladkej vode. S hodinkami sa tak môžete bez problémov potápať a vďaka veľkému displeju budete vždy informovaní o tom, ako dlho si pod hladinou a kedy by ste sa mali vynoriť.

Zdroj | Huawei

Golfisti zasa ocenia vylepšený golfový režim s mapou ihrísk, ktoré budú postupne počas tohto roka pribúdať. Poskytnú tak všetky cenné informácie na to, aby ste na greene dosiahli čo najlepšie skóre.

Zdroj | Huawei

Zabudnite na starosti s nabíjaním

V neposlednom rade je obrovskou výhodou týchto hodiniek ich výdrž. Pánsky variant sľubuje výdrž až 14 dní, zatiaľ čo dámsky variant vydrží 7 dní bez nabíjačky. Na dovolenku či predĺžený víkend tak nebudete musieť nosiť nabíjačku. Vďaka obrovskej výdrži budú hodinky vždy pripravené sprevádzať vás, kamkoľvek sa vyberiete.

Zdroj | Huawei

Pánske Huawei Watch GT 3 Pro pritom nájdete vo vybraných obchodoch už od 379 eur, zatiaľ čo dámsky variant štartuje na 439 eur. K obom hodinkám pritom až do 19. júna dostanete bonus v podobe Huawei Watch GT 2 (ak si zakúpite pánske hodinky) alebo Huawei Freebuds Lipstick (ak si zakúpite dámske hodinky).