Reklama

So slúchadlami Alpine FYM môžete hudbu cítiť!

Marek Šimunek

Spoločnosť Alpine je skôr známa vďaka svojim audio produktom pre našich štvorkolesových miláčikov, ale to nie je tá jediná oblasť, ktorej sa Alpine venuje. Nedávno totiž svetlo sveta uzreli úplne nové slúchadlá Alpine FYM, čo po rozlúštení skratky znamená “Feel Your Music” (cíťte svoju hudbu).

Alpine FYM

Slúchadlá v zaujímavom dizajne sú vybavené dvojicou meničov, o ktorých dokonalé podanie hudby sa starajú zosilňovače a digitálne signálne procesory priamo v slúchadlách. Navyše sú vybavené patentovanou technológiou Full Frequency Immersion. Vďaka nej budete skutočne cítiť svoju hudbu v celom vašom tele.

K slúchadlám Alpine vytvorilo aj samostatnú aplikáciu pre Apple iOS. Tá po prvom spustení urobí analýzu vášej hudobnej knižnice a následne ju zorganizuje podľa hudobných štýlov tak, aby ste si mohli jednoducho vybrať ten, ktorý práve v tom momente preferujete. Aplikácia pritom ponúka aj možnosť detailného nastavenia úrovne basov a samozrejme aj ekvalizér. Slúchadlá s telefónom komunikujú pomocou Bluetooth 4.0 a v predaji sú v bielej a čiernej farbe. Ich cena je na americkom trhu stanovená na 299 USD.

Alpine FYM

Foto: Alpine

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.