Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Smarthodinky za polovicu? Vieme kde takto kúpite Huawei Watch GT2

Smarthodinky za polovicu? Vieme kde takto kúpite Huawei Watch GT2
Zdroj | Huawei
Richard Pliešovský
Smarthodinky za polovicu? Vieme kde takto kúpite Huawei Watch GT2
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Každá rada ako ušetriť je hodná zlata. Pri prehľadávaní cien množstva produktov sme narazili na zaujímavú zľavu. Šikovné inteligentné hodinky Huawei Watch GT2 46mm si teraz môžete kúpiť s viac ako 50-percentnou zľavou. Vieme, v ktorých obchodoch.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Zdroj | Huawei

Huawei už tradične prináša inteligentné hodinky s klasickým vzhľadom pripomínajúci analógové hodinky. Na vysokej úrovni je aj remeselné spracovanie. AMOLED displej je s bezrámikovým dizajnom, má 1,39″ a chráni ho kvalitné 3D sklo. Skvelou vychytávkou je 2-týždňová výdrž na jedno nabitie!

Hodinky sú vodotesné, takže ich využijete aj pri plávaní. Okrem bežných senzorov tu nájdete snímač srdcovej frekvencie a pozičný systém (GPS, GLONASS). Hmotnosť zariadenia je len 41 gramov.

 

Zdroj | Huawei

Smarthodinky vám poskytnú prehľad o srdcovom tepe v reálnom čase (24/7), o množstve spálených kalórií, dokážu odmerať dĺžku cvičenia pri používaní posilňovacích strojov, absolvovanú vzdialenosť,  rýchlosť pohybu či SWOLF. Ľahko zistíte množstvo času potrebného na zregenerovanie organizmu po námahe.

Na základe nazbieraných údajov o tréningoch za posledný týždeň dokážu vypočítať rozsah intenzity tréningu, zistia účinnosť aktuálneho cvičenia a navrhnú ďalšie tréningy. Huawei Watch GT2 vás upozornia, či práve cvičíte v aeróbnej/anaeróbnej zóne a aká je vaša maximálna miera spotreby kyslíka nameraná počas prírastkového cvičenia.

Zdroj | Huawei

Hodinky Huawei Watch GT2 46mm sa bežne predávajú za 249,00 eur, no aktuálne si ich môžete kúpiť od 117,00 eur. To je zľava vo výške 53,0 %. Za lepšiu cenu ich momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.