Smart zvonček s dvomi kamerami? Anker taký má! Nechýba ani ochrana garáže

ZDROJ | Anker

Spoločnosť Anker má značku eufy, do ktorej patrí práve príslušenstvo do inteligentnej domácnosti. Anker si nenechal ujsť ani výstavu CES 2022, kde prezentoval video zvonček a kameru do garáže.

Pozrite siRozbalili sme Starlink od SpaceX! Čo by ste mali o ňom vedieť?

Eufy Security Video Doorbell Dual je nový smart zvonček, ktorý obsahuje až dvojicu kamier. Tá prvá s 2K rozlíšením mieri klasicky pred seba, aby ste videli návštevníka pri vašich dverách. Má široké zorné pole až 160 stupňov.

ZDROJ | Anker

Eufy pridáva ešte druhú kameru s Full HD rozlíšením a 120-stupňovým zorným poľom, ktorá mieri dole. To sa hodí na sledovanie balíka, keď vám ho napríklad kuriér nechá po dohode s vami pred dverami.

Má tiež umelú inteligenciu, ktorá dokáže rozpoznať balíčky a novú funkciu Family Recognition, ktorá využíva AI na rozpoznanie priateľov a členov rodiny. Pri spárovaní s rozbočovačom HomeBase 2 získate 16 GB miestneho úložiska, ktoré poskytuje až 90 dní nahrávania videa.

ZDROJ | Anker

Eufy Security Video Doorbell Dual bude fungovať s platformami Amazon Alexa a Google Home. Táto verzia je napájaná batériou, pričom Anker uvádza, že pracuje aj na pevnej verzii napájanou priamo z elektrickej siete. Výdrž uvádza výrobca okolo šiestich mesiacov.

Tento smart zvonček bude stáť 260 dolárov, vrátane požadovanej Homebase 2. K dispozícii bude aj verzia bez nej. Naplánované spustenie predaja je 8. februára.

Ďalším novým produktom sú eufy Security Garage-Control Cam a Cam Plus. Ide o zariadenia na ovládanie a sledovanie garáže, ktoré možno použiť na diaľkové ovládanie garážových brán, ako aj na vizuálnu kontrolu garáže.

Garage-Control Cam ponúka Full HD video a dokáže ovládať jedny dvere a Cam Plus má 2K video s ovládaním až dvojice dverí. Zariadenie tiež musí byť pevne pripojené k existujúcemu otváraču garážových brán.

ZDROJ | Anker

Pozrite siVuzix uvádza na trh smart okuliare s podporou metaverse!

Na ovládanie môžete využiť aplikáciu výrobcu alebo zadať hlasové príkazy. Obidve zariadenia dokážu na základe AI rozlišovať ľudí a vozidlá. K dispozícii je až 32 GB miestneho úložiska pomocou karty SD, ktoré poskytuje videozáznamy bez mesačných poplatkov.

Garage-Control Cam bude stáť 99 dolárov a verzia Plus 129 dolárov, pričom obe by mali byť uvedené na trh v marci tohto roku.

ZdrojEufy

Komentáre k článku