Slúchadlá Philips A7306 vám odmerajú srdcový tep

ZDROJ | Philips

Philips TV & Sound predstavil nové modely bezdrôtových športových slúchadiel, z ktorých by si mal vybrať každý aktívny používateľ, či už ide o milovníka prírody, alebo profesionálneho športovca.

Kolekcia slúchadiel Philips Sports bola navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť. Zabezpečujú ju reflexné pásiky a jednoduché dotykové ovládanie, ktoré uľahčuje používanie počas tréningu v šere, alebo v tme. Model A6606 má dokonca integrované LED svetlá.

Philips A7306

ZDROJ | Philips

Vlajkový model Philips A7306 TWS ponúka zvýšený komfort počas nosenia, ktorý zabezpečuje trojica vymeniteľných krídel a trio odnímateľných klipsov na ucho. Špeciálny režim zachovania pozornosti umožňuje počúvať hudbu a zároveň vnímať zvuky okolia.

ZDROJ | Philips

Výnimočnosť tohto modelu spočíva v možnosti monitorovania srdcového tepu, ktorý je kompatibilný s väčšinou fitness aplikácií. Čistota je dôležitá nielen v čase pandémie, preto zrejme každý ocení automatickú funkciu UV čistenia. To už za 20 sekúnd zbaví povrch slúchadiel škodlivých baktérií.

ZDROJ | Philips

Philips A7306 sú vodeodolné, poriadia si s prachom i potom (IP67). V každom slúchadle sú dva mikrofóny, ktoré zabezpečia dobrú zrozumiteľnosť počas telefonovania. Nechýba podpora Google Assistant a Apple Siri.

Pozrite siNeuveríte, čo všetko pre nás vymyslel Philips za 129 rokov

O zvuk sa starajú 9 mm meniče. Slúchadlá vydržia na jedno nabitie 6 hodín, ďalších 18 hodín získate dobitím z puzdra. 15-minútové rýchlonabíjanie prinesie jednu hodinu počúvania hudby.

ZDROJ | Philips

Novinka bude k dispozícii v druhom štvrťorku 2021, cenu zatiaľ nepoznáme.

Vedeli ste, že…

takmer dve tretiny športovcov používa pri svojich aktivitách slúchadlá? Vo vekovej skupine od 16 do 24 rokov je to dokonca viac ako 90 %.

Philips A4216

ženský šport
ZDROJ | Philips

Model Philips A4216 je ideálny nielen pre športové činnosti, ale aj pre náročné outdoorové aktivity. Vďaka náušníkom s dobrým pasívnym potláčaním hluku a veľkými 40 mm neodýmovými meničmi ponúkajú výborný zvuk s parádnymi basovými tónmi.

Slúchadlá sa vyznačujú dlhou výdržou na jedno nabitie – až 25 hodín, funkcia rýchlonabíjania zabezpečí, že ich budete môcť využívať kedykoľvek (2 hodiny hudby získate za 15 minút nabíjania). Philips A4216 majú ergonomicky navrhnutý hlavový most a vylepšený skladací kompaktný dizajn.

O stabilný bezdrôtový prenos sa stará Bluetooth 5.0. Slúchadlá majú certifikát IP55, sú teda odolné voči vode, prachu a potu. Poteší praktická možnosť umývania obalov náušníkov.

Pozrite si10 dní s perfektnými slúchadlami Philips TAPH805, ktoré som nabíjal len raz

Novinka príde na trh v priebehu druhého štvrťroka 2021, cena spresnená nebola.

ZDROJ | Philips

 

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku